Sizce ahı mı tuttu yoksa sorun benim kendime ve karşımdakine şans vermemem mi??

18 yaşımda ki ilk sevgilim, ayrıldım diye"hiç sevgiyle bağlanacağın birisi olmasın" demişti bana..çok fazla üstünde durmadım, çünkü yalvar yakar kabul ettirmişti ve 3 ay dayanabildim. aylarca tehditleriyle yaşadım, 18 yaş korkuyorsun haliyle :) ama sonuçta bu da benim hayatım, sevemedim ve bu nokta da uzatmanın manası yoktu.. 3 yıl sonra nişanlandı ve nişanlısından ayrılarak "onu unutamadım" demiş. arkadaşlarım anlattı. gittim yanına aldım telefonunu nişanlısını aradım ve konuşmazsan ölümü gör dedim, eline verdim telefonu özür dilettim..ve öğrendim ki mahallede bana domuz gibi bakıp arkadamdan dedikodu yapan kızmış, önemsemedim ve bir şey demedim, en azından bunu borçluydum ona..asla yerinde olmak istemem çünkü!...

şimdi evliler ama çocukları olmuyormuş sanırım..

bense, ben hiç sevemedim..ilgisi var mı bilmiyorum, piman mıyım asla..ayran gönüllü birisi değilim, belki kimseye şans vermiyorum yaşım 25, 5 senedir sevgilim yok mesela..o kişiden sonra bir kişi oldu onunla da anlaşamadım. o da geçenlerde evlendi, bıraktığım evlendi :) evde kalma korkusu yok, çirkin bir kız değilim. gerçi öyle olsa da, her kör satıcının bir kör alıcısı vardır..sadece bir kez olsun sevmek isterdim.

1|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Üzerinde lanet olduğuna inanıyorsan bunu o ilk sevgiliden öncesinde ara. Zaten onu da sevmemişssin hiç kimseyi sevmemişsin bu güne kadar.

Lanettir, ahdır bunlar hikaye.

Daha gençsiniz ve önünüzde uzun bir ömür var. Elbet seveceğiniz birileri çıkacaktır karşınıza.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dostum ben olaya bilimsel yaklaşıcam;

ilk abimizin ahı tutmuş.

Senden üç yıl sonra nişanlanmış olması o uzun süreçte sana bol bol beddua ettiğini gösterir ki zaten açık açık da söylemiş sana. Sonrasında o nişanlandığı kızın seni kıskanan senin dedikodunu yapan kız olmasını tesadüf mü sanıyorsun? Tabiki değil. Bunlar bir olup senin kısmetini kapatmışlar. Evlenmişler ama çocukları olmuyo diyosun işte bu da kem gözlerin habercisi hep.

İkinci abimizin de ahı tutmuş olabilir ama onunki daha düşük seviyede 'light ah' dediğimiz türden. Diğerlerinin ki gibi 'mass ah - combined kem' tadında değil muhtemelen. Senin yapman gerekense bu kısmetinin üstündeki kara bulutları dağıtmak. Bi kurşun döktür.

Buraya kadar güldüysen, dışarı çık temiz hava al ve hayatına devam et.

Gülmediysen yine dışarı çık temiz hava al ve hayatına devam et.

Eyyorlamam bu kadar.

0|0
    0|0
  • bence şans vermemen

1|0
    0|0
    • itiraf et okumadın demi ? teşekkürler.

• çıkar zamanla merak etme..

1|0
    0|0
  • Bulursun birini seni sevecek bekle ve gör.Kaliteyi de dusurme bence kor alici falan diye

1|0
    0|0
  • Sorunun cevabı çok açık senin kendine ve karşındakine şans vermemen ama anladığım kadarıyla çok dar bir çevrede yaşıyorsun o nedenle seçim şansın da çok az bence biraz çevre değiştirme zamanın gelmiş..

0|0
    0|0
  • dogru kişi zamani gelince karsına cıkar merak etme ^^

1|0
    0|0
  • bende 24,5 yaşndayım hiç sevgilim olmadı :) yakışıklı değilim belki biraz sempatik :DDD evlenemezsen ara biz evlenelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...