Hayat oyununun kurallarını öğrendiğinizi düşünüyor musunuz?

Einstein; "Oyunun kurallarını öğrenmek zorundasınız. Böylece herkesten iyi oynayabilirsiniz." demiş.

Siz hayat oyununun kurallarını öğrendiniz mi?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kuralları oldukça iyi bilirim. Ama oynamayı beceremiyorum.

Kuralları da sevmiyorum.

2|0
    0|0
  • Birşeyi yapmadan önce çok düşünme zamanı gelince düşünürsünüz

Salak salak hayal kurma sonra uzulursun(biraz gerçekçi ol

Geçmişe takılı kalma sonra hayatını bo*a cevirirsin

Internette fazla takılma sonra konuşmaya usenirsin

Daha bir çok kuralım var ama çoğuna uymuyoruz tabii

1|0
    0|0
  • Oyun kurallarına göre oynansa evet. Bir miktar biliyoruz lakin hile hurdadan geçiş yok. Yalan olmuş kurallar.

2|0
    0|0
  • kuralları koyanlar senin benim gibi insanlar olduğuna göre onların kuralları varsa benim de var birinci kural asla başkasının değil kendi istediklerini yap..

1|0
    0|0
  • Oyunun kuralları yaşadığınız sosyal çevreye, ülkeye göre değişiyor. Bazen daha kibar, bazen daha kaba da olsa kural tek. Üstünlerin hukuku bu hayatın kuralıdır.

1|0
    0|0
  • insanın kuyusunu kazmayı arkadan işler çevirmek içten pazarlıklı olmak çıkarların uğruna doğruları çiğnemek ? bunları kastediyorsan karakterim müsait değil

2|0
    0|0
    • onlarda var tabii ama ben onları kastetmedim onlar oyun değil onlar hile :)

• bunlar sistemin çarkı olmuş herkes yalancı dolandırıcı adam kendini parçalıyo faturam kalmadı diye acil basıyorsun 3 ay yok bir diğer tür abi işi yaptırır ama parası yok ya da var vermek istemez yarın vercem öteki gün vercem normal insan ahlakı olmayan insanlar ticaret yapıyor ve biz ticaret ahlakı arıyoruz

• aynen ben çok iyi öğrendim uheuheuh..şimdi hayat daha güzel..

1|0
    0|0
  • zati insan hayatta yaşaya yaşaya hayatın kurallarını öğreniyor ne kadar çok olay,ortam,mevzu.toplum görmüşse insan o kadar tecrübe ediniyor bir süz vardır çok gezen mi çok okuyanmı daha iyi bilir diye.

1|0
    0|0
  • bugün bunalımdayız sanırım :)

1|0
    0|0
  • hayat oyununda kural mı var ki?

2|0
    0|0
  • Kimseye karisma faiz yeme haramda uzak dur bes sarta uy senden hayirlisi yok yaradanin huzurunda imtihandayiz

1|0
    0|0
  • Sen ne kadar kuralları öğrensende oyun bozanlar mutlaka çıkıyor

1|0
    0|0
  • Evet.her zaman kendi cikarlarin 1.planda olacak

1|0
    0|0

• tabikide sağolsun İstanbul :)))

1|0
    0|0
  • hayatın kendısıyle oynayabılecek kadar iyi biliyorum sistematiği...

1|0
    0|0
  • Hayatla karşılıklı zar attık hep o kazandı. Bende oyunu bıraktım,öğrenemeden.

1|0
    0|0
  • hayatın kuralı filan yok , oyna gitsin

1|0
    0|0
  • ya oynamak istemezsek ? düğünde zorla oynamaya kaldırılan genç gibi kolundan çekiştiriyor hayat

1|0
    0|0
  • Kuralları sen değil kaderin ve hayat yaratıyor .Allah istediğine sağlık istediğine fazlasıyla para veriyor ve istemediğini süründürüyor.D bu kadar basit.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başkasının oyuncakları ile oyna seninkiler vitrinde kalsın

Ne saçma salak oldum ben

1|1
    0|0
  • Hayat öğretiyo canım zaten ama anlamak isteyen anlıyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...