Sevgilinin hangi hataları affedilemezz..?

siz sevgilinizin hangi yaptığı yakalayıp da affettiniz kaçınız bu büyüklüğü sadece sevdiğiniz için yaptınız ? ben yalan söledim sölediğim yalan da bjk-gs maçını izlerken aynı ortamda kızlar yok demem di fakat sonradan gelmişlerdi ve ben sölememiştim yalan sayılmaz ama gizlediğim sölemediğim için ayrıldık ama söleseydim o maçı izletmeyecekti bana bunun için evlenmek istediğiniz insandan vazgeçebilir misiniz ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence cocukluk yapmis haksiz yere. Affedilmeyen iki sey vardir bir iliskide oda aldatma ve asiri siddettir. Bu iki nedenden ayrilinir. Seninki tospempe yalan sayilmaz bile. Sevgilin aptallik yapmis. Sana guveni yoq demekki izlettirmezdi diyorsun. Bazen kisiler digerinin sevdigi seyi yapmasina izin vermeli. Sende o bayanlarla bir yerde takilmak isterse izin verecen kisitlamiyacaniz... Kisitlarsan o kisinin ozgurlunu alirsin elinden buda ileri zaman sorunlara neden olur. Birbirine guvenenler daima daha iyi bir saglikli iliski yasar. Birak o anlasin neleri kaybettini sana haksizlik yaparak. Evlenecen kisiye guvencen kisilini karakterine saygi duyacan yoksa hic evlenme bunu yapamiyirsaniz. Evlilikte sevgi saygi sadakat guven onemli

0|0
    0|0
    • teşekkürler ama agır konustu geri dönecegını biliyorum lakın ben dönemk ıstemıyorum artık

Kızlar Ne Diyor 4

• ben evli olarak yorum yapmak istiyorum.1.ihanet,2.yalan,3.beni kucuk dusurmesini.Ama cocuk olunca is farklilasiyor.belki ayrilmayiz,af ederim,saygim azalir,duygularimibelli etmem,benim icin degersizlesir.

0|0
    0|0
  • aynı eski sevgilimin tavırları umarım affeder ama affetse bile inan bana sana eskisi gibi güvenmeyecek hep içinde acabalar olucak aslında dürüst olsan belki de sadece kavgayla tartışmayla kalıcaktı iş ayrılmalara kadar gelmeyecekti ama işte

0|0
    0|0
    • gitmeyecekti ama gitti işte o hıç sormadı kımle ızledın dıye bende sölemedim ama sonradan öğrenince oldu demek ki ayrılmalara kadar gidiyormus sende ayrılmıssın işte

• insanız ya kesin şu affedilmez bu affedilmez desekte yeri geldiğinde öyle bir duygularımıza esir oluyoruz ki

0|0
    0|0
  • Ben yalani asla affetmem.aldatmayi bile kaldirabilirim ama yalan asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aldatma dışında seviyorsam afederim

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım Bir Kızın Face'sini Buldum, Çakma Face Açıp Konuşmaya Başladım, Gerçek İsmimi Söyleyince Ben Yalandan Hoşlanmam Dedi. Olmadı, Oysaki Gerçeği Söyleseydim Daha da Farklı Olabilirdi. Sizin Sorunuza Gelirsek, Olay Kızlı-Erkek'li Olayına Dönmüş. Neden Kızlı-Erkek'li Cafede Maç İzleyemeyesiniz? Sorsanız İzin Vermez Karışık Bir Durum.

0|0
    0|0
  • zamane gençleri,arkadaşım sevgi fedakarlık ister sevgi güven sadakat ister bu değerlere terslik yapmışsan yapmamışsın küçük sudan sebeplerle insan sevdiğinden ayrılmaz*geçerli bir açıklama borçlusun bence

0|0
    0|0
  • evlenmek istediğim insandan ben vazgeçtiysem.. herkes vazgeçer

1|0
    0|0
  • İnsan hataları ile var ama İhanetler affedilemez

0|0
    0|0
    • sizde öldürdünüz benı be ıhanet etmedım sadece arkadasımın sevgilisi ve kardesı ıle mac ızledık bu yanı olay

• Kardeşim seni öldürmüyoruz sadece olursa tepkimiz budur

Yükleniyor...