Erkeklerin isimlerine takılır mısınız?

erkeklerin isimlerine takılır mısınız ? isim çok mu önemli ? bu gün özlem adında bi erkekle tanıştım da aklıma geldi (hala gülmekteyim )soru burdan çıktı ama örnekle bi lakası yok..soruyu örneğe bakarak yorumlamayın.

sadece isim önemli midir diye soruyor ve noktayı koyuyorum

Saygılar.

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Insan olsunda

0|1
    0|0
    • o şart tabi ..soru bu şarttan bağımsız bi sorıu

• çocukken çok çekmişler benden :):) mesela daha 4 yaşındayken topum vitrinin arkasına kaçmıştı alacam diye arkasında geçtim itekleye itekleye koskoca vitrin içindekilerle beraber tuzla buz..annem fenalaşmış altında kaldım sanmış kih kih kih.

• Yaramaz :)

Kızlar Ne Diyor 10

• yani evet diyebilirim şu yüzden; mesela bizim fakültede bi adam var adama bayılıyorum sadece gelip geçerken görüyorum öyle ve adama "Soner" adını taktım ve arkadaşlarda öyle benimsedi bak soner geliyo Soner şurda o adamın adını başka bişey duysam yıkılırım heralde :D

0|0
    0|0
  • ya takilmamda ama bizim burdada irem adli bir erkek var veya teyzemin arkadasi kocaman kadinin yani ismi engin :D böyle seyler tuhafima gidiyor ama bi zaman sonra alisiyor insan :D

0|0
    0|0
  • cok acıklı olmadığı sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • önemli

0|0
    0|0
    • isim ver desem beğendiklerin arasından ?

• Mustafa Kemal, Efe, Barış, Kenan, Burak bazıları

• takılırım aıleme erkek arkadasımı tanıtırken anne bu özlem desem annemın suratının alacagı ıfadeyı cok net tahmın edıyorum

0|0
    0|0
  • Önemli degil.. Sonucta kendisi secmemis ismini :-) Güzel bir lakap bulurdum ben ona

0|0
    0|0
  • Evet.

Abdulrezzak olursa takılırım mesela

0|0
    0|0
  • Çok takılmam.

0|0
    0|0
  • çok önemli ve ismimin yanına yakışmalı

0|0
    0|1
  • evet isim önemli benim için :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• küçük emrah :)

1|0
    0|0
  • isim evet ...tutupta ajdar olacak degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...