Şu gönül işlerine aklım ermiyor yardım

Uzun zaman sonra tekrar birisine karşı birşeyler hissetmeye başladımbo kadar imkansız ki bakışıyorduk bir kaç gün sonra ben bunun çalıştığı mağazayı öğrendim orasıda kapanıyormuş bir daha göremicem diye gittim arabasına not yyapıştırım nottada sen bana bakma ben senin baktığın yerde olurum dedim. Ertesi gün ben ise gitmedim part çalışıyorum benimle çalışan kız sürekli beni aradığını söyledi gözlerinin. Diğer gün sabah geldim arabasını park ediyordu beni gördü ve bana bakmadı bende bakmadım. Kahvaltı için sürekli benim gittiğim cafeye gitti o oraya gitmezdi bende irda sigarar içiyordum ve benim orda çalışmadığımı bilerek benden ccay istedi ben de burda çalışmadığımı git garsın işte diye atar yaptım bir anda garsondan istedi o da onu pek takmayınca oda sinirlendi ve gittim ben çayı getirdim bana çok sert bir şekilde kulluk ver dedi bende puşt dedim mağazama gittim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• adam hırtmış be doğru söz söylemişsin :)

0|0
    0|0
    • Evet hic gorundugu gibi degil tam bir okuzmus

• aynen her şey göründüğü gibi değil pala bıyıklı kasap gibi bir adamda ne cevherler çıkabiliyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• kimin ermişki senin benim ersin..

0|0
    0|0
  • kum varmıydı etrafta kumda oynasayrınız...

0|0
    0|0
  • Anlatımın mı devrik olay mı devrik senin gönlün defvrik bence anlatuımında sıkıntı yok :P :D :D

0|0
    0|1
  • adama bak lan bulmuş kendine aşık kızı kölesi yapacak. ucuz kurtulmuşsun diyecem ama sen şimdi gider "büyük aşklar nefretle başlar. ay hadi inşallah" deyip atarsın kendini bunun kollarına. garip doğrusu.

0|0
    0|0
    • Insallah mi desem demesem mi bilemedim

• bu bir fıkramı

0|0
    0|0
  • Ne Kadar Aksi Biri Olduğunu, Sizden Bişeyler İsteyerek Göstermiş Olabilir.

0|0
    0|0

• Benim de..!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vuh o nası sondu öyle :)

0|0
    0|0
    • Haha devami vardi sigmadi biraktim :)

• ahahah güldüm nedense :D

0|0
    0|0
  • :D sonu saçma geldi ama bunun amaç ne?

0|0
    0|0
  • koptum yaa süpermiş ha ha ha :-)))))))))))))))

0|0
    0|0
  • :Dşaka mı bu kahve fışkırdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...