Yeni tanıştıgım ve çok hoşlandıgım biri var eski tecrübelerimden ötürü üzülmekten korkuyorm

meraba arkadaşlar ben ilişki konusunda korkuları olan bir insan haline geldim kime yakın davransam ya da sevdiğimi belli etsem önceden pervane olan insan , bir anda ortadan kayboluveriyor bu durumdan çok yoruldum , şimdi arkadaşımın aracılıgıyla biriyle tanıştm önceler face kullanmdgı için skypde yazşyodk biraz havalı olsada muhabbetimiz gayet iyiydi arkadaşça konuşuyorduk beni merak etttiğgini resimleri görmek istedgini belirterek face açtı beni begendiğini direk söylemedi çünkü o tarz bir muhabbetimz olmadı ama ima ediyordu , yine bir gün selam verdi sonra ben konuşmya çalşrken bir anda gitti tel geldi diye o günden bu yana konuşmuyoruz genelde hep o selam verrdi sohpet öyle başlardı lakin son tavrının üstüne ben selam vermeye çekindim o da hiç yazmadi sizce ne yapmalıyım onu yazmasını mı beklemelym ben mi bir adım atmalym ? bu güne kadar kime adım atsam havalara girdi daha beter uzaklaştı şimdi uzun zamandr ilk defa hoşlandgm birisi karşıma çıkmşken ne yapaym bilemedm yardımcı olursanız sevinirm

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yazma düşme üstüne eğer varsa niyeti o sana yazar sen gözüne görünmek istiyorsan birşeyler paylaş et görürse ordanda beğenir yorum atar böyle düşünüyorum o gitmiş sen gitmiş olsaydın yaz derdim konuşurken de ondan fazla konuşma başka aklıma birşey gelmiyor "erkeklere merak ettiği şey çekici gelir"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok kasma hayatı nasıl istiyosan öyle davran bırak kendini..her ilişki kötü olacak diye bişey yok..

0|0
    0|0
  • Öncelikle GÜNAYDIN Ondan hoşlandım diyosun da onu hiç gördünmü ? gidenin arkasından fazla ağlamayacaksın sonra üzülen hep sen olursun. Arkadaş çevresiyle Arkadaş edinme yine sen üzülürsün, neden diyecek olursan iyi bir insan olsaydı zaten arkadaşların sana önermezler direkt kendileri ilgilenirlerdi :) bilmem anlatabildimmi. Şimdi sen kendin yeni ufuklara doğru yelken aç derim..

0|0
    0|0
  • hayatta sıfır risk diye bir şey yok üzülme riskin de var mutlu olma şansında denemeye değer mi bilmem ama illa istiyosan risk almak zorundasın

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin. Tahminler çok saçmadır yaşa ve gör ne olacağını. Belki kötü bir deneyim olur ama her kötü deneyim en iyi olana bir adım yaklaştırır

0|0
    0|0
  • Bu düşünceye sahipsen hiç evlenmiycem demen lazım,korkularla yaşanmaz yenmelisin,ama daha dikkatli davran!

0|0
    0|0
  • Bana kalirsa seni begenmedi ve bidaha arama geregi duymadi. Ama sen begendigjn kisiden nasil ilk adimi bekliyosan emin olki erkekte ayni seyi bekliyor arada birde olsa sen baslaman lazkm sohbete. Okey.

0|0
    0|0
    • arama mevzuna bile gelemedk ki yazşmayla kaldı , o gün dertlendm iki tek atcm dedi belki de unutamadgı biri var , bunlardan kaynaklıda yazmk istemedm daha çok iterm gibi geldi , bu arada teşekkür yorm içn

• Hayir canim ne alakasi var itmeyle keske yazsaydin biseyler

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir dönem ilgilenip sonra ilgini çekmeni tavsiye ederim. Hem sana verdiği değeri anlaman için hem de kaçan kovalanır mantığıyla ilgisini çekmen için bunu dene bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...