Gururnumu kırdım acaba ?

kızlar .. benim nişanlım benim mahalleme gelemiyor çok tırsak korkuyor benimde arada şartellerim atıo başına kakıyorum bugunde oldu mesela 1 saat öncesine yarının hayyalerini kuruoduk buluşcaktık kızdı benimde bir gurum var dedi bukuşmuyoruz yarın bende gelicem istemzsen açmazsın kapıyı yazdım ve ekledim ÇOCUK GBİ EGONUMU TATMİN EDİCEZ YA SÜREKLİ

BAZI ŞEYLERİN OLAMSINI İSİTYORSAN KENDİN ÇABALIYCAKSIN BUNUDA UNUTMA ANNEME BARIŞ GELEMİO DEYİNCE ANNEMİN GÜLMESİ ÇOK MU HOŞUMA GİDİO BENDE DOLUYORUM BENDE yarıdm edim :(

Güncellemeler:
öyle yazdım ne yapmalıyım yarın genelde unutur ama ne diycek bilmiyorum gitmelimiyim
kavgalı mahhaleme gelemiyor en yapiyim yarın yanına gidiyimi sabah :(
yarın gidiiymmi kavga etmeden önceki planımızı uygılıyıımı zaten beni görünce yumuşar diymi :( ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• niye gelemiyor ?

0|0
    0|0
    • kavgalı o yüzden geelmiyor korkuyor o piçlerden biraz

• büyük bişey değilse eğer unutulana kadar böyle devam edin. yoksa madem 5 abisi var hertürlü desteği var arkasında zatren

• yinede korkuo :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence fazla zorlama , kavgalı falanmış madem gelmesin :) Bence git görüş yüzyüze böyle küçük bir sebepten zarar verme ilişkine

0|0
    0|0
    • vermem zaten ama çocuk gibi trip atıo çocuk gibi .( faceden kzıdır hiç çözüm bulmadan bbb der çıakr sinir oluyorum siinr :(

• :) Olgunluk bugünlerde nadir malesef.Ya alttan alıcaksın ya da uyarıcaksın artık kişilik sonuçda bu

• Bence hamile değilsin...

0|0
    1|0
  • kız çocugumuymuş o hangi semtse tutup elinden getiriyim galibi

0|0
    0|0
  • Cocuk gelip 10 kisiden dayak yese ya da bicagi saplasalar bir tarafina hosunami gidecek birde bunu yuzune vuruyorsun iyi bile katlaniyor sana, yazdigin mesaja gore baya baya yukleniyorsun adama her seferinde vallahi iyi katlaniyor sana helal olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...