Böyle bir durumda siz olsaydınız ne yapardınız?

Arkadaşlar kafamda bir soru işareti var.Dus uzmanlık sınavına giricem fakat idealim Ortodonti veya Ağız ve Çene Cerrahisi ama bu bölümlerin puanları yüksek.Protez,Periodontoloji gibi bölümlerse bu bölümlere nazaran daha az puanla giriliyor.Sorum şu eğer puanınız anca protez e yetse uzmanlığını yaparmıydınız yoksa yinede riske atıp bir daha mı sınava hazırlanırdınız?

• Riske atıp 1 sene daha hazırlanırdım
    0% (0)50% (2)40% (2)Oy Ver
  • Hazır tutmuşken riske atmazdım
    100% (1)50% (2)60% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaşa bağlı bir durum. Şu yaşımda bir yıl daha kaybetmezdim ama biraz daha küçük olsam bir daha hazırlanırdım.

0|0
    0|0
    • Yaş olarak zaten ilk senemde yerleştim ama 1 sene daha yoğun tempoda ders çalışıp bide olmama gibi bir durum olabilir öss den çok daha zor çünkü ve kontenjan çok az

• Olsun, ömür boyu yapacağım iş olacak sonuçta. Bir yıl daha denerdim ilerde keşke dememek için. Bir yıl hayatı durdururup sınava hazırlanırdım.

Kızlar Ne Diyor 2

• :'(

Bir yıl daha beklemeye değer :(

Bu tarz konuda pişmanlıklarım olduğu için istediğini alana kadar vazgeçme derim ben.

0|0
    0|0
  • 1 yıl ne ki kesinlikle hazırlan emin ol çok daha yüksek puan yapıcaksn sonra hayatın boyunca yapacağın işe karar verirsn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 yıl az değil. protez de kötü değil bence...

0|1
    0|0
  • Bölüm kötü bir bölüm değil bence kesinlikle kaçırmamalısın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...