En yakın arkadaşım o çocuktan hoşlandığını söyledi.

Ben üniversitede okuyorum.Sınıfımda bir çocuk var çok yakışıklı.Okulun başından beri etkilendim ondan.Bakıyorum ona oda bakıyo falan anlıyorum yani.Ama kimseye söylemedim bunu.Bugünde en yakın arkadaşım o çocuktan hoşlandığını söyledi. O an kendimi çok tuhaf hissettim.Hiçbişey yapmadım,söylemedim ondan ben hoşlanıyodum diye.Siz olsaydınız benim yerimde, ne yapardınız

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Saç başa girmemişsiniz yinede, yoksa girdiniz mi?

Girseydiniz dövenle sevgili olurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Keşke ihtimalleri değerlendirip arkadaşına önceden ondan hoşlandığını belli etseydin bence sen arkadaşınla bu durumu konuş onun ciddiyeti ne seninki en son olmadı arkadaşlık ilişkinizi riske atmamak için ikinizinde uzak durması lazım :)

0|0
    0|0
  • Bu konuyu hemen derhal arkadasinla konus, senin cocukla bakistigini falan anlat ki umidi kirilsin simdiden yoksa uzulursunuz.

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın.Önemli olan çocuğun kimden hoşlandığı.Eğer gerçekten istiyosan biraz daha yakın davran.

0|0
    0|0
  • Kalbinin üstüne neşterle bir çizik atıldı değil mi?

Acele et eskilerin bir sözü var dönersen koruyu...

0|0
    0|0
  • OKULUNA BAK KARİYERİNL AŞK YAŞA SONRA EMİN OL KAZANAN SEN OLURSUN AŞK,SEVGİ,SAYGI HEPSİ SENİN OLUR ARKADAŞ.TEK İSTEGİM KİMSE İÇİN HİÇBİRŞEY DEYMEZ SENİN OLAN SENİNİR.saygılar

0|0
    0|0
  • böyle durumlarda ilk söyleyen kazanıyon eger benim en yakın arkadaşım bu kızdan hoşlanıyo desem agzımı açamazdım yok yakın arkadaşım degilse kafayı koyardım yengene nasıl konusuyon sen diye ;)

0|0
    0|0
  • çocuk kimden hoşlanıyor aga o önemliiii .d

0|0
    0|0
  • Okuluna bak sen boşver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi olan kazansın

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık daha önemlidir hayatta. Ne insanlar girip çıkar hayatına ama bakarsın dostların hep yanındadır. Arkadaşınla çok yakın değilsen hislerinden vazgeçme ama belli de etme, arkadaşınla aranız açılmasın en azından. Umarım istediğin gibi olur her şey..

0|0
    0|0
  • Eğer basit bişeyse bu hoşlantı unut gitsin söyleme ama gerçekten aşık olduğunu düşünüyosan söyle yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...