Sevgili adayınız var ama onunla herkes dalga geçiyor ne yaparsınız?

benden hoşlandığını düşündüğüm biri var aslında fena değil tipi beğeniyorum ama onunla çok fena halde dalga geçiyorlar salak olduğunu düşünüyorlar siz böyle şartlar altında onunla sevgili olurmuydunuz?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• daha once benim basima da gelmisti bu. kimseye soylememek sartiyla cikmistik. kimseye de soylemedik cunku biliyoruz ki herkes dedikodu yapacak sacma sapan konusup sinirlerimizi bozacak. bence sen de oyle yap canm. yoksa cevrenin verecegi tepkilerle sen kendin o cocuktan uzaklasirsin ister istemez cevrenin etkisinde kalirsin :)

1|0
    0|0
    • hahaha çok iyiymiş ya :D çocuk birşey demedimi peki kabul etti yani kimseye söylememeyi ama güldüm ya güzel fikirmiş :))

• epey tutulmustu galiba :D "isine gelirse" dedim o da saygi gosterdi. bir de " ben boyle daha rahat ediyorum. bu iliski ikimize ozel olmali sadece bizim dusuncelerimizde olmali" falan demistim o da kabul etti:) biraz kuralci olacaksin kizim yoksa bu erkek milleti laf dinlemiyor:D

• çok iyi yaa bu fikri sevdim aklımda olsun :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Diğerlerinin söylediğine bakıp da pişman olma. Lisede başıma böyle bir olay gelmişti kız en iyi arkadaşımdı aynı zamanda köpek gibi pişman oldum sonra. Sen olma.

1|0
    0|0
    • nasıldı yaşadığın olay anlatırmısın biraz? dalga mı geçiyolardı onunlada?

• Pişman olmamanız dileğiyle :)

• inş :)

• salak değildir iyi niyetlidir ortamdaki şımarıklar öyle davranıyodur

1|0
    0|0
  • İnsanların düşünceleri senin kararlarını bu kadar etkilememeli. Önemli olan senin bu insan hakkında ne düşündüğün. Ben olsaydım benimde hoşlandığım biriyle denerdim. Olmazsa da dünyanın sonu değil sonçta.

1|0
    0|0
    • beni çok fazla etkilemiyo insanların düşünceleri genel olarak ama yani görsen çok fena dalga geçiyorlar azarlıyolar falan baya kötü yani

• haklısın teşekkürler :)

• Ben teşekkür ederim.

• milletin ne düşündüğü önemli değil. önemli olan senin ne düşündüğün.. sen kendi kararını gerçekten vermişsen başkalarının sözlerine kulak asmamalısın..

1|0
    0|0
  • O DALGALARI FIRTINAYA ÇEVİRİRDİM OMUZ OMUZA EL ELE VERİP HEM HAYATLA HEMDE O LAKA GÖREN KİŞİLERİN DİBİNİ DÜŞÜRÜRDÜM İMRENDİREREK...

1|0
    0|0
  • senin gönlün ne diyo boşver milleti sanane milletten ne derlerse desinler

1|0
    0|0
    • aşık değilim ama beğeniyorum tipi fena değil ya aslında huylarıda iyi :)

• evet belkide :D

• geçerlerse geçsinler ya belkide dalga geçtikleri neymiş onu bulur çocuğa bir çeki düzen verirsin :) sende dışlarsan olmaz bu iş dışlama sahiplen

• Sence salak mı?

1|0
    0|0
    • Birazcık :D

• Güldüğüne göre o salaklık onu sevimli yapıyor. :) Saf çocuk bırakırsan ağır bir depresyona girer haberin olsun.

• evet aslında ya sevimli :D birde benden bir darbe yerse kötü olur cidden ya baya ilgileniyo gibi :))

• elalemin hamına korum

0|0
    0|0
  • lafa bak laf mı diye, söyleyene bak adam mı diye.. ne güzel demiş ünlü bir şair(!)

1|0
    0|0
  • millete bakarsan acına ölürsün bildiğini okuyacan okadar

1|0
    0|0
  • kalbinin sesini dinle derim ben :D

1|0
    0|0
  • başkasının ne düşündüğü önemli değil önemli olan senin hislerin...

1|0
    0|0
    • evet ama saygı duysalar daha iyi olmaz mı?

• aslında sevgili olsak onu baya adam edermişim gibi geliyo ama bilemiyorum yanii :)

• onu değiştirmek senin elinde olan bir şey mutlaka değişir daha ağır takılır...

• Sevgilini beğeninden çok başkalarının fikrine göre seçersen vay evleneceğin adamın haline! Hani laf söylemek için demiyorum gerçek bu. Çünkü ileride biri birşey dedimi adamın başına ekşirsin demekki!

1|0
    0|0
    • hayır 1 2 kişi birşey dese takmam zaten ben öyle başkalarının düşüncesine göre yaşayan biri değilim ama herkes öyle diyo :)

• Demekki çocuğun bir etkileyici yönü varki çok kişinin dikkatini çekmiş! Hem unutma kedi ulaşamadığı ciğere mundar der.

• Seviyosan git konuş bence:D

0|0
    0|0
    • ya bir git ya :D

• Sen seviyosan kime ne :D sen ümit ver:D cocuksa istiyosa ne guzel ikinizde mutlu olun

• hareketlerini izler ona göre karar verirdim

1|0
    0|0
    • çok iyi niyetli saf kibar centilmen bir çocuk ama baya salak üff ya :))

• katılıyorum biraz çekingenlik var sanırım daha girişken olmasını tercih ederdim :/ neyse yorum için teşekkür ederim :)

• r.ederim iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanların söylediklerine bakarak hislerini gölgeleme. Önemli olan tip veya diğer insanların söyledikleri değildir. Düşünce ve hislerinden vazgeçme asla. Devam et sevmeye.

1|0
    0|0
  • bosver milletin dedigini bu devirde akilli mi var peh

1|0
    0|0
  • Olurdum kimse de salak diyemezdi.

1|0
    0|0
    • evet ya demesinler üzülüyorumda çocuğa :))

• Üzüleceğin bir durum yok .İnsanlar söylüyor diye inanma böyle şeylere.Çok farklı bir insan olabilir mesela mahalle çocuğu değildir gibi..

• Sırf dalga geçiliyor diye tereddütte bırakan şey sevgi değildir. Benim için sevgi olmazsa sevgili de olmaz.

0|0
    0|0
    • ama sen istermiydin sevgilinle hep dalga geçsinler?

• Başkaları o çocuğu kıskandığı için sana karşı çıkıyor olabilir. Onu gerçekten seviyorsan insanların ne dediği çok da önemli değil.

0|0
    0|0
    • Yok bana karsi cikmiyorlar cocukla dalga geciyolar genel hareketleriyle falan benle ilgisi yok

Yükleniyor...