Alper potuk kimdir ?

alper potuk kimdir yakından tanıyanlar yazabilir mi ? nasıl biridir karakter vs ? nasıl buluyorsunuz?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• abla biz adamın karakterini ne yapalım bize atacağı gol asis orta depar lazım gerisi bizi ilgilendirmez. ama bildiğim kadarıyla futbolcuların büyük çogunluğu eşcinselmiş.. tanju çolak hülya avsarla bir ara kırıştırırken hülyaya anlatmış hülyada baya bir anlatmıştı..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• kişisel olarak tanımıyorum ama bazı fikirlerim var. şimdi gs yerine fb'yi tercih etti diye sallayacak halim yok profesyonel futbolcu istediği yere gider. fakat eskişehirspor'un altyapısından yetişmiş bir futbolcu fenerbahçe'ye transfer oldu diye twitter hesabından daha önce paylaştığı fotoğrafları neden siler anlamış değilim. eskişehirspor'lu olsam cidden söverdim kendisine.

onun dışında aşırı dinci bir kişi, es-es'teyken takip ederdim kendisini cuma'dan cumaya "hayırlı cumalar" şeklinde tweet atardı. başka da hiçbir şey yazmazdı.

bir de bu transfer olayları yaşanırken "ben küçüklüğümde galatasaraylıydım" demişti. sonra babası bir tv programında "oğlum küçükken beşiktaşlıydı" dedi. bazı gerçekleri saklamaya çalışması tuhaf. nedir yani m.topal galatasaraylı ama fb'de oynuyor. ya da burak yılmaz beşiktaşlı ama gs'de...

0|0
    0|0
  • alper potukdur.

0|0
    0|0
  • halk çocuğu

0|0
    0|0
  • karaktersiz para için kendini satan insan tanesi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin futbolcusu

0|0
    0|0
  • 6alatanin çok istediği ama alamadığı fenerbahçeli milli futbolcudur

0|0
    0|0
  • sen tanıyor olmalısın

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli milli futbolcu,

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en iyi yerli orta saha futbolcusudur

0|0
    0|1
  • hayırdır, ortak işe mi gireceksiniz?

0|0
    0|0
  • Alper Potuk gönlüm Galatasarayda diyipte Fenerbahçeye imza atan bir şahıstır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kaç zaman önce paylaşmayan futbolcu kendisi,en sonunda kararını Fenerbahçe'den kullandı.

0|0
    0|0
  • eskişehirin eski futbolcusu

0|0
    0|0
  • Alper Potuk'dur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...