Bu sene süperligde kim şampiyon olur ?

Galatasaraylıyım ama bu sene fenerin şampiyon olacağını düşünüyorum sizce?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım ama kim şampiyon olur demek bile yanlış fenerbahçe şampiyon maalesef...şimdiden kupayı versinler bence fenere bu yıl galatasaraydan hiç bir halt olmaz seneyede toparlamaları çok zor...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Has Galatasaraylı olsan böyle düşünmezdin bence tabi ki de tüm engellemelere rağmen şampiyon olup 4.yıldızı takacağız,bize sadece moral,ruh ve iyi transferler lazım sonra bizi kimse durduramaz zaten!

0|0
    0|0
    • has Galatasaraylı olduğum için takımımı iyi tanıdığım için böyle dedim tff de şampiyonu belirlemiş ayrıca

• Evet engellemeleri göz önünde bulunduruyorsun ama onlar şampiyon olacak demen onları yüceltmen çok yanlış ben olsam öyle bir şeyi düşünmem bile

• realist olmak lazım her zaman kendini hazırla bence üzülmemek için

• beşiktaş olsun ya beşiktaşlıyım ben :(

0|0
    0|0
  • galatasaray olamazsa kasımpaşa rahat şampiyon olur

0|0
    1|0
  • Gönlüm Beşiktaş dese bile bende fenerin şampiyon olacağını düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Fener hariç hepsi olabilir...

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tüm Engellemelere rağmen olup 4. yıldızı takacağız...Bu arada son 2 yıldır meydanı boş bulupta Şampiyon oldunuz diyen Fenerlilere soruyorum ,neredeydiniz siz?Küme düşme cezası almadınız,puan silme cezası almadınız son 2 yılda transfere bizden daha çok para harcadınız ondan sonra çıkıp "Biz şike olayları ile uğraşıyoruz" diyecekseniz yok öyle yağma takımınız geçen sene Avrupa liginde yarı final oynarken şike olaylarından etkilenmiyorda ligdemi etkileniyor?

2|0
    1|0
  • galatasaray ve beşiktaş'ta devre arası gereken transferler yapılmazsa fener rahat rahat şampiyon olur. tersi durumda ise yine son maça kadar sürer şampiyonluk yarışı.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'm <3

1|0
    0|0
  • Fenerbahçenin şampiyon olacagını herkes biliyor,şükrü ergün gibi üzerimizde oyuna oynanıyor lafını bazı galatasaraylı ergenler gerçek sanmış,o ergenlere şunu diyorum şükrü ergün sizin gazınızı alıyor sadece

1|0
    0|0
  • Kasımlar Fenerin Mayıslar bizim.

Şampiyon Galatasaray!

0|0
    1|0
  • Ligin sahibi fenerbahçe tüm zorlukları atlatarak lige geri döndü bundan sonra fırsatçılara şampiyonluk rüya... Bundan sonra kupalara ambargo koyuyoruz 4. Yıldızıda takıp devam edeceğiz

0|0
    0|0
  • fenevbahçe şampiyon olur ama cezalı olduğu için şampiyonlar ligine katılamayacak.bu yüzden liğde ikinci ve üçüncü olmak çok önemli..çünkü ligde ikinci olan takım,şampiyonun yerine direk şampiyonlar ligine katılacak...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe en az 9 puan farkla

1|0
    0|0
  • Fenerbahcem sampiyon olmazsa besiktas olsun bence onlarda güzel oynuyor ama yinede zor gibi besiktaşın savunması iyi değil toparlarsa belki birşeyler olabilir

0|0
    0|0
  • Fener akacak. Fatih TERİM kovulmasaydı iyiydi. :(

0|0
    0|0
  • sarı kanaryam şampiyon fenerbahçem,

1|0
    0|0
  • Beşiktaş olursa iyi olur şampiyonluğu özledik.

0|0
    0|0
    • beşiktaş zor be kardeşim

• puanlara, ligdeki sıralamaya beşiktaşın ne olursa olsun fenerle maçındaki durumuna bakma sen.. bjk bence fenerden sonra ligdeki en kaliteli futbolu oynuyor... bunu bir fenerli olarak söylüyorum.. biz olamassak bjk olsun dicem ama fenerde bu yıl iyice cozuttu.. deli gibi basıyorlar..

• hidayet devreye girerse banko detroit pistons şampiyon olur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...