Metrobüste hiç tanımadıgınız ve aslında yine birbirini hiç tanımayan insanların konuşmalarına....

metrobüste hiç tanımadıgınız ve aslında yine birbirini hiç tanımayan insanların konuşmalarına kulak misafiri olan var mı ? bence bu hayatın ta kendisi . İstanbul'u yaşamak İstanbul'un anlamı böyle birşey bence 20 li yaşlarda 2 genç cevizlibağ'dan bayrampaşa'ya nasıl gidilir buna çözüm bulmaya çalışıyordu . sonuca varamadılar ama olsun önemli olan iyi niyet yardım etme isteği. hele şu devirde . ve ondan sonra asıl diyalog başladı . 70 li yaşlarında bir kadın genç 20 li yaşlarda bir kızla yanyana oturuyordu . zengin bir koca bulup evlenmesini tavsiye ediyordu resmen.. kız utana sıkıla uzaklaşmaya çalıştı muhtemelen ineceği yere gelmeden erkenden indi sonrasında.. işte İstanbul bu .. hayatın ta kendisi . Metrobüsü biraz da bu yüzden çok seviyorum galiba...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gençler evlenseymiş ya eksik oldu iş desene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben otobüste de teyzelerin gözdesiyim sanırım,muhabbeti koyulaştırıveriyorlar hemen.Bir keresinde feminist bir teyzeye rastlamıştım :)

0|0
    0|0
  • Bende bu tür konuşmalara kulak misafiri olurum. Güzel oluyor senin tabirince tam hayatın ortası :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• istanbulda yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Bugün ankaray'da başıma geldi teyzenin biri torunuyla muhabbet ediyordu evladim oku sünepe olma şunlar gibi dedi eliyle beni işaret etti gidip teyze neden böyle konuşuyorsun diyebilirdim ama demedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...