Drogba'yı Galatasaray'dan gönderirler mi?

Drogba'yı Galatasaray'dan gönderirler mi? Atamadığı goller ve hüsrandan sonra gider mi dersiniz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Terim'i bile yolladıklarına göre Drogba'yı hayli hayli yollarlar.Galatasaray takımında dün omuzlarda taşınanlar çok çabuk yerlerde süründürülüyor,bu kadar sevgi-saygı farkını anlamak mümkün değil.

0|0
    0|0
    • Ama Fatih Terimde geçen sene neredeyse küfür ettiği Demirörenle bu sene yan yana oturup kahkaha atıyor bence bunda sadece Galatasaray yönetimi suçlu değil.

Kızlar Ne Diyor 4

• Drogbayi hiç sevmiyorum begenmiyorum...Ama öve öve bitiremiyorlar...Görende her maçta 1-2 golü var sanacak...Drogba seni sevmiyorum.Duy sesimi bazen basit toplara bile vuramiyorsun...Seni hic sevemedim. :D

0|0
    0|0
  • Biz asla göndermeyiz ama kendi gitmek isterse de asla durduramayız zaten İstanbul'u çok sevse de takım içinde çok mutsuz olduğunu söylüyor o yüzdende istemiyormuş yeniden sözleşme imzalamayı..Bunu yazarken bile gözlerim doldu içim acıdı böyle bir futbolcuyu kaybetmemiz lazım o bizim babamız en büyük gururumuz

0|0
    0|0
  • drogba gitmemeli göndermezler yaşı gereği yollarlarsa bilemem

0|0
    0|0
  • tek Drogba mı melo ve muslera dışındaki bütün futbolcular bu sezonda genellikle düşüşte performans olarak bunda etken imparatorun gönderilmesi ve ünal başkan biri gidecekse o gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Drogba gibi bir futbolcuyu arada sırada dinlendirmek lazım her maç 90 dk oynarsa çok verimli olamaz bu sene sonuna kadar Galatasaray da devam eder ama sene sonu bizdemi kalır yoksa Amerikayamı gider bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • Evet ama bazı Galatasaray taraftarı da F.Terim'in baskı yoluyla milli takıma gittiğini söylüyordu, o zaman yine suçlu sayılmaması gerek.

• drogbada olmasa ne yapacaksınız? çok kaliteli bir futbolcu.. yaşlı falan ama zaten yaşlı olduğu için sizde.. onu biz bile alamadık gençliğinde.. son sözümde drogba herzaman drogbadır.. umarım öyle bir hata yapmazlar..

0|0
    0|0
  • göndersinler

0|0
    0|0
  • son maçta atamadığı goller için değil, herkes gol kaçırabilir ama özellikle egosu takıma zarar veriyor. 40 metreden kaleye vurmak ne demek lan?! sezon sonu sözleşmesi uzatılmamalı.!

0|0
    0|0
  • drogba çok iyi oynuyor...

0|0
    0|0
  • Drogba şuan Muslera'yla birlikte G.Saray'ın en önemli oyuncusu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...