Karşınızdaki insanlar Size Hep Haklısın Diyorlar mı ?

Soru biraz garip gelebilir. Şöyle ki bana hep haklısın derler her konuda çünkü düşünerek adım atarım çoğu zaman. ve nedense ben hep haklı olmaktan bıktım. yanılmak istiyorum . Ben düşünceli bir insanım ve çevremdeki insanların özellikle ilişki kuracağım kadının düşünceli olmasını isterim. Haksız mıyım :)) siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Konuyu uzatmamak için 'tamam haklısın' diyorlar belki de.

1|0
    0|0
    • O ihtimal de var ama gerçekten haklı olduğum için ayar oluyorum bu duruma

Kızlar Ne Diyor 3

• :) iyi fikir :p

0|0
    0|0
  • Bazen karşısında k.bakma ama malsın diyemediğimiz insanlara sen de haklısın tabi diyoruz :D

0|0
    0|0
    • Gerçekten haklı olmaktan bahsediyorum aslında geçiştirme anlamında ya da sıkılıp "He he " diyip geçiştirmekten bahsetmiyorum o tarz durum pek yaşamadım bunaltıcı muhabbetlere girmiyorum nabza göre şerbet hep

• bazen diyolar bazende demiyolar değişiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi insanlara denk gelmişsin tadını çıkar. Öyle insanlar var ki sen haklı olduğun halde suçlu ilan ederler asla özür dilenezler haklısın diyemezler.

0|0
    0|0
  • Herkes bir insanı hep haklı buluyor ise mevzudan sıkılmış muhabbetten sıkılmış daralmış kestirip atmak için." Haklısın ya." der geçiştirir olayı

0|0
    0|0
    • zaten sıkıntı orada haklı olmak istemiyorum ki :) düşünceli olmak karşılıklı olmalı diye düşünüyorum

• Doğru düşünüyorsun :))

• var öyle akıllı biri haklısın der hep :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...