Kilo vermek için ne yapmalıyım ? Çok acil!

Ben 18 yaşındayım ve tam tamına 85 kiloyum. bundan 3 ay öncesine kadar 60 kiloydum neden bu kadar çabuk kilo aldın diye sorcaksınız söyliycem regl olmuyorum diye kısrılık tedavisi görmüştüm bazı hormon ilaçları ve iğnelerinden dolayı 25 kilo aldım ve şimdi diyet yapamıyorum aslında yapıcak gibi oluyorum ama sınıf arkadaşlarım habire kantinden bişeyler alınca canım çekiyor 9 saat boyunca birşey yemediğimden dolayı eve gidince direk yemeklere dalıyorum ve gün geçtikçe daha çok kilo alıyorum diyetisyene gittim ama yapamıyorum benim tek sorunum çikolata sınıf arkadaşlarım kantinden abur cubur alınca diyetimi bozuyorum lütfen çokk acil yanıt verin sizce napmalıyım düzgün cevap verinn :(((

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

• motivasyonun az senin böyle kilo falan verilmez kilo vermekte

3 faktör vardır

irade-diyet-spor

iraden çok zayıf ben kilolu biri değilim 170 75 kiloyum karın bölgemde biraz yağlanma var diye 10 gündür katı diyet uyguluyorum sporumu düzenli yapıyorum sen resmen aşırı kilolusun ama canım çekiyor diyorsun.

sürekli kendine şunu sor seni 1 dak bile ağzında durmayacak güzel bir tat mı yoksa sürekli seninle beraber olack bir diyet mi mutlu edecek

yok ben 100 kilo olma yolunda gideyim diyorsan yok arkadaşım çikolata yedi yok canım çekti de zayıf ve şişman biri ol

ya da kendine çeki düzen ver çikolata fabrikasının ortasında yaşasan bile kendini tut ve kilo ver

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• abru cubruları yemıyecen ve oyur yedıklerın senı dahada fazla sısmanlandırır.

0|0
    0|0
  • boyun uzunsa salla etli butlu kız makbul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence hem dıyeısyen hemde psıkolgtan yarrdm almayı dene daha basarılı olursn yasın genc hemen gıderr o kılolar merak etme canım

0|0
    0|0
  • bence hafta sonu otur ve yiyebildiğin kadar çikolata ye ! böyle tıkanana kadar . bir müddet sonra miden bulanacaktır ve iğrenebilmene yardımcı olur :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten acil ve sen diyetisyene kulak ver gerisi hikaye onca insan var diğer yollarla zayıflamaya çalışan ama daha fazla kilo alan . Konuş diyetisyeninle ve uygulaması kolay olan bir liste çıkarsın. Gerisi hikaye çünkü yazık etme sağlığına.

0|0
    0|0
  • Spor spor spor diyorum...

0|0
    0|0
  • boğazına hakim olmaya çalışcaksın başka yapcak bişey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...