Gençliğinizi yaşayamadığınızı düşünüyor musunuz?

Allah'a şükür yediğimiz önümüzde yemediğiz arkamızda..ama şöyle bir etrafınıza bakınca..hatta bakmanıza bile gerek yok,düşününce gençliğinizi çok saçma sapan ve sosyalleşmeden geçirdiğini düşünen var mı benden başka..23 yaşındayım bu zamandan sonra değiştirmem mümkün olur mu? Bundan önce bir sevgilim vardı senelerce çıktık ona odaklandım arkadaş yapmadım sosyal ortamlardan uzak durdum..sonrasında alışkanlık ayrılsam bile öyle gitti.gittiğim yerlerin tadını tam anlamıyla çıkaramam..

Size özet olarak şöyle söyleyim,ben şu yaşımda artık daha farkındayım her şeyin,doğrularımın yanlışlarımın,daha bilinçliyim,her şeyin daha çok tadını çıkaracağımı biliyorum..ama değişir mi sizce

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• yas onemlı degıl onemlı olan ıcındekı atestır,ınsan her yasta degısebılır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• daha hiç bir şey için geç sayılmaz .)

1|0
    0|0
  • evet düşünüyoum diğer gençlerin aksine monoton adrenalini düşük bir hayat sürüyorum tek tük bir eğlencem var oda kmse tarafından hoş görülmeyen bir olay ama yapacak başka bişe yok haftanın 6 günü iş 1 günü tatil ne yapabilirsin ki ve burası istanbul ve burası bağcılar gençlerin burdaki tercihi genelde hep aynı dünya utansın bana ne en azından hala yaşayamadığım bir gençliğim var ve hiç yaşayamıyacağımın da garantisi yok sadece fitili yakacak bi ateş gerekli

0|0
    0|0
    • ama şöyle düşün...belli bir yaştan sonra hep 6 gün iş 1 gün tatil yapıyor insanlar..önemli olan ondan öncesini doyasıya yaşamak değil miydi sence..ben de seninle aynı durumdayım hemen hemen..

• Hayatimin tadini cikardim hala da devam. Cok gec kalmadan sen de yasa hayata bir kez geliyoruz :)

1|0
    0|0
  • Evet değişebilirsin. Bir de sen benim yaşamımı görsen bana acırsın. Çökmüş vaziyetteyim. Sigara, stres mahvetti beni. Göz altı torbaları, saçta beyazlaşmalar, yüzümde kırışıklıklar millet çökmüşsün sen diyor. Bende tadını çıkaramıyorum ortamların. İnsanların suratına anlamsız anlamsız bakıyorum.

0|0
    0|0
    • neden çıkaramıyosun tadını?

mesela benim özel bi sebebim olmadı,sadece kendi salaklığımdan ve boşvermişliğimden oldu , ya senin

• ben de bana tanınan fırsatları kullanmadım.aynen..

• Mesela beni sigaraya başlatan babam oldu esas bu sadece kötülüklerinden birisi.

• hersey yasında guzeldır . umarım sosyallesecegım dıye yanlıs seyler yapmazsın

0|0
    0|0
    • bir de o var tabi doğru bir konuya değindin..

her şey yaşında güzel derken?

• Gençliği yaşamak derken ? mesela sabahlara kadar barlarda takılmak mı ? biri sorunca genciz demek mi nedir ? ben gençliğimi yaşayamıyorum maalesef dışarı bile yürüyerek çıkmıyorum insanları sevmiyorum yalnızca 1 dostum var işte o kadar .. bi cafeye bile gitmiyoruz anlayacağın her şey zamanında derler senin yine sevgilin falan olmuş bizde normal kız arkadaş olmadı

0|0
    0|0
  • yeni insanlar tanı eskiye sünger çek hayat kısa yaşamana bak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • 19 yasındayım gencim gençliğimi yasıyorum her nekadar hayat yorucu olsada cunku kımse ıçın kımseyı sılıp atmıyorum

0|0
    0|0
  • yaşadım ve yaşıyorum yazları yazlıkta saat sınırım yok doya doya geziyorum ..bara gidiyorum plajda sabahlıyorum .. üniversitede çok arkadaşım var hafta sonlaı kayak yapmaya gidiyoruz gayet iyiym

0|0
    0|0
  • Cocuklugumu,gencligimi dolu dolu yasadim.Allah bundan sonrasini da nasip etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...