"ilk adımı erkek atar" saçmalığı

bir çok kadın tanıdım, bir çok sevgilim oldu. hepsini basma bir kalıba koymuyorum. başlıkta tırnak içine alarak saçmalık olduğunu düşündüğüm fikre karşı olan ve gerçekten gelip konuşan sevgililerim de oldu.

şimdi size iki sorum var. karşınızdaki insanın nasıl bir kişiliği, nasıl bir yetiştirilme tarzı, hayatta neler yaşadığı, hayatının o döneminde nelerle uğraştığını bilmeden nasıl ilk adımı onun atmasını bekleyecek kadar bencil olabiliyorsunuz? içinizde hiç mi ukte ya da pişmanlık kalmıyor?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim mükemmel bir yere ayak bastın ayağını kaldırmanı rica ediyorum hiç düşünmüyolar bu adamın bir sorunu var mı sevdiği kıza karşı rahat konuşamayabilir hiç çok benciller

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilkokul 4. sınıftaydım ve bir arkadaşıma aşık olmuştum ve kendisine Onu sevdiğimi söyledim.O da bana başka bir kızı sevdiğini söyledi:)şimdi siz düşünün 9. yaşındaki kız çocuğundaki cesareti..

0|0
    0|0
    • sen şunu düşün. 20li yaşlarında bir adamın doğru kişiyi bulana kadar hoşlandığı kızlardan belki çoğundan senin o 9 yaşında almış olduğun tepkiyi aldığını...

• sevdigin kız var ayrıldınız ilk adımı ondanmı bekliyorsun

0|0
    0|0
    • hayır, ilişkinin başlangıcından bahsediyorum.

• iyi geceler

• Selam...

• senin canın cok yanmıs

0|0
    0|1
  • bana kiz olarak ilk adim atmak ters. Hatta ikinci, ücüncü ve dördüncü adimi dahi atmam. Ama atan kizlari kinamiyorum..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...