Siz de süpermarket poşetleriyle mahalle bakkalının önünden geçerken ona ihanet etmiş gibi hissediyor musunuz?

Siz de süpermarket poşetleriyle mahalle bakkalının önünden geçerken ona ihanet etmiş gibi hissediyor musunuz?

poşeti arkaya bakkalı geçiçince öne doğru poşeti nasıl saklayacağımı bilemiyorum.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Az rahatsız olmadım bu durumda.

Hele ki markette alışveriş yapıp bir kaç şeyi markette bulamayız bir de o poşetlerle bakkala girmek ve bakkalın bakışları

-Öl bit orda.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Merhaba benim maymuncukla dolaşan kız kardeşim

Asla öyle bir hisse kapılmam. Çünkü hayvanın kendisi de o süpermarketlerden alıyor.

Adamların bakkalı ufaksa, her istediğini istediğim fiyata bulamıyorsam almam

Bizim kızlar; kıçlarına el kadar etek , balkabaklarını ortaya çıkartan tayt giyip mahallede gezerken, mahallenin bekar erkeklerine zulmetmeye utanmıyorsa; başka hiçbirşeyden utanmasınlar, çekinmesinler...

0|0
    1|0
    • aleyküm selam ksnin müdavimi cübbesiz semido hoca :)

yahu kıçlarına el kadar etek giyen kızların sorudaki anlamınıda iazh et diyecem etme neolur

sen boşver cıpıldak kızların profillerine bakıp yorum yapmayı:) hürmetlerimle hocam

• yok ben gözüne soka soka geçiyorum..hayat acımasız anlasın..

0|0
    0|0
  • bacaklarımın arasına saklaya saklaya geçiyodum :D

0|0
    0|0
  • O psikoloji pek yok ama aynı ürün bakkalda benzer fiyata ise süpermarketten almıyorum.

0|0
    0|0

• 0|0
    0|0
  • yok artık :)sen öyle deyince cok güzel hareketlerde bir skec izlemistim o geldi aklıma

0|0
    0|0
  • O bakkalın arkandan küfür ettiğini biliyormusun ...

0|0
    0|0
  • maalesef öyle hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Hissetmiyorum. Çubuktan çıkan dondurmayı, cipsten çıkan bedavayı vermedikleri günleri anıyorum bol bol.

0|0
    0|0
  • harbiden ya çok eski zamanlarda bir kaç kez oldu sanki savaştan kaçar gibi koşuyoduk görmesin diye birdaha yazmıyo sonra :)

0|0
    0|0
  • bizim mahllede bakkal yok :)) hep marketten alıyorum :))

0|0
    0|0
  • bakkalcıdan kaçıp arkalardan dolanarak eve gelen bir hainkostok çiziyoruz göbekli birde bakkal

0|0
    0|0
  • Mahallede bakkal yok, sırf market.

0|0
    0|0
  • gozgoze gelmek kotu :D

0|0
    0|0
  • Bizim mahallede 5'er metre ara ile 3 bakkal var. Hepsi birbiri ile savaş halinde. Kim birine giderse diğeri laf yapıyor trip atıyor. Yaşı küçüklere yapıyorlar bana yapamazlar iyi laf sokarım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tam tersi bakkal elimde poşetlerle beni görünce dükkanın içine kaçıyor , utanıyor markette 3 liraya aldığım ürünü 7'ye sattığı , son kullanma tarihi geçmiş konserveleri millete kakalamaya çalıştığı, aynı ve kısıtlı ürünleri bulundurup ürün yelpazesini değiştirip genişletmediği ve 3 aydır israrla sormama rağmen bazı ürünleri hala getirtmediği için...

1|0
    0|0
Yükleniyor...