Sevgilinizin geçmişi unutamaması hakkında sorularınız olsa...

Erkek arkadasimi çok seviyorum. Ama bu kız artık rüyalarıma girer oldu. ben eski sevgililerinden birinin resmini görsen için kötü olur demiştim.? Ayşeyi görsem olabilir uzun süre birlikte olduk ya ondandır dedi. Erkek arkadaşım zamanında bir kızı çok sevmiş. zaten uzun süre birlikte olmuşlar. saç telini saklayacak kadar çok sevmiş.(attı mı bilmiyorum)Bana bir ara anlatmıştı onu nekadar sevdiğini falan.Çizgi film karakterinden açılmıştı konu. Ben en çok süngerboobu severim hatta Ayşe oyüzden onun hediyesini almıştı bana dedi. Sonra bana onunla yaşadığı bir anısını anlatmıştı konuyla alakası vardı ama yaptığı yanlıştı. sonra başka bir arkadaşına da anlatmış yine konuyla alakası var ama.. zaten ilki o olmuş her konu da.. Onun haricinde bir konuşmalarını yakalamıştım o da gözümün önüne geliyor sürekli (eski). Bir arkadaşına yine onunla yaşadığı anısını anlatmış. Daha bunun gibi şeyler ben unutamadığını ya da hala ara sıra aklına geldiğini düşünüyorum. bu durumda ne yapmam gerekiyor ilerde karşılaşırlarsa nasıl bir durum meydana gelir onu bile bilmiyorum. Al yazmalım'a dönsün istemiyorum. onu çok seviyorum ama o bana anlattıklarını unutuyor ben unutmuyorum. Ne yapmam lazım siz olsanız ne yaparsınız? Haksız mıyım unutamadığını düşünmekte? bir şarkı çaldığında o şarkıyı dinlerken benimi baskasinimi düşünüyor bilmiyorum bile...

1|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Erkek arkadaşın bilinçsiz konuşuyor

2- Erkek arkadaşın geçmişi sineye çekmesini bilmiyor

3- Erkek arkadaşınla bu konuları daha önceden konuşup kapatmanız gerekirdi.

Yani şu an dengesiz ilerliyorsunuz. Hani şu an terkedilse o bile farkına varmaz, böyle bir durum var ortada.

Sana en iyi çözüm seçeneğini sunarsam kendi fikrimce

-Al karşına, de ki böyle böyle bana bir kere anlat tam anlat, bugün bu konu burada kapanacak, ne benim içime kuşku düşür, ne de eski defterler açılsın.

Bunu açık açık söyle, yok eğer bundan sonra sonlanmıyorsa veya bunu dedikten sonra tepkiler alırsan bence her şeyi yeniden gözden geçir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• baştan anlatmasına izin vermemeliydin. ayrıca siz birlikte iken bu geçmişteki sevgililerini anlatması hiç hoş birşey değil.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ablacım şimdi ben olsam AYŞENİN DE SENİN DE ALLAH BELANI VERSİN der giderdim yani ne demek lan eski sevgiliyi anlatmak. AMA belki de ben ölümcül derecede kıskancım o yüzden

0|0
    0|0
  • Ask bir kereliktr sana asik olmaya bilir ama sewiyodr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...