Ömrünüzün "3 Gün " Kaldığını Öğrendiniz?

3 gün ömrünüzün kaldığını öğrendiniz bu 3 gün içinde neler yapardınız hadi bakalım arkiler görelim :)

0|0
20|19

En İyi Kız Görüşü

• İlâve hiçbir şey yapmam...

O 3 gün yapabilecek isem şimdi neden yapmıyorum, ne zaman öleceğimin te'minâtı var mı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• helalleşmeler kaza namazları tövbeler vs :S

1|1
    0|0
  • 0|1
    1|1
    • vay ablam gelmişşşşşş :)

• sende linki dinleyebilirsin ama senin disco disco partizane var diye armağan etmedim. :)

gezmeye gidiyorum gel diyorum götür beni gitiğin yere dedin ya :D banaydı tamam be :D

• Niye hani geliyordunn :D: D hıh demesen deme be canım falan sanamı kaldım :D

• eğer üç güne ölecek kadar ağırlaştıysam sevgilimin kollarına yatar hey gidi daha düne kadar nassı sevişiyoduk a.k kaderin derdim

0|0
    0|1
  • Sana kaçardım falan :P

0|1
    2|0
  • Ilk gun sevdigimle ikinci gun sevdigimle ucuncu gun sevdigimle

0|0
    0|0
  • Yarına çıkacağımız meçhul, ne 3 günü..

Saygılar..

1|1
    0|0
  • ilk ucakla barselona

0|0
    0|0
  • Günahkarlaşırım :D

0|1
    0|0
  • sevdiğim adamın yanına giderim

0|0
    0|0
  • Hep sevdiklerimin yanında onlarla sevdiğim şeyleri yapmaya çalışırım 3 gün ömrü kalmış insanın başka ne derdi olabilir :D

0|0
    0|0
  • Bütün zararlı ne kadar yiyecek varsa paramın son damlasına kadar önüme dizerim hepsinden bol bol yerim:D

0|0
    0|0
  • allah korursun ama bu taktiri ilahi 3 günde sevdiklerime beraber geçirdim namaz.tövbe ederdim mutlu olacağım şeyler yapardım

0|0
    0|0
  • Üzülürdüm sanırım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • İntihar ederdim.

0|0
    0|0
  • Kendimi ibadete verirdim herkesle helalleşirdim

0|0
    0|0
  • Kendimi ibadete ve iyiliğe adardım

0|0
    0|0
  • bütün paramı harcardım ne var ne yoksa :D

0|0
    0|0
  • Oturup dua ederim yaptıklarım için yüce rabbimden af diler herkesle halalleşirim

0|0
    0|0
    • Ilginc ki bunu yapmak icin son 3 güne ihtiyacın var yani. Aksi takdirde günah kasmaya devam.

• Dövme yaptırırdım, bir de kulaklarımın birine 2, diğerine 3 tane gümüş küpe...İçimde kalmasın.

Bekaretim dursun durduğu yerde, bazıları için sevişmeden ölmek imkansız ama aseksüelim ne de olsa.

Çok popüler yetenek yarışmalarından birine katılır (o ses Türkiye gibi) jürileri kendime hayran bırakır, bana gel diye yalvaran jürilere g*tümü yiyin derdim.

Para ödüllü bilgi yarışmalarından birine katılır, (kim milyoner olmak ister gibi), kazandığım parayı hayır kurumuna bağışlardım.Öhöm,öbür tarafa hepten eli boş gitmemek gerek, ayıptır...

Hımmm, başka.Hiç araba kullanmadım yahu, 20 yaşındayım bir de ehliyetim bile yok.Galeriden ferrari çalar onla kaza yaparak ölürdüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bungee jumping ve uçaktan serbest atlayış yapmak birde parise gitmek isterim yeter

0|1
    0|0
  • O anki psikolojime bağlı ama mutlu olcağım için dünyanın anasını ağlatırdım 3 günde.

0|1
    1|0
  • 3 gününüz kalmış hala dünyevi şeyleri düşünüyonuz len gideceniz ahireti 3 gün boyunca namaz kılın bari

0|0
    0|0
  • sessizce bir köşede ölümü beklerim

0|1
    0|0
  • HER ZAMAN TOBE EDERIM ama her boku yeyıp tobe edenlerden degılım kucuk kusur ve gunahlarım ıcın tobe edenlerden.. daha fazla kasarım helalllık ısterım herekzden verırım kendımı 3/24 namaza eksık lerı gıdermek lazım...mulakakkta soracaklar

0|0
    0|0
  • yarın gider o kızın dudaklarına yapışırım ... son iki günümüde hapianede ya da ne bilyim hastanede falan geçiririm ... ama yok lan şimdi düşündümde yapmam bunu ... :/

0|0
    0|0
  • Banka kuyumcu herşeyi soyar paraları sevdiklerime bırakır giderdim :D

0|0
    0|0
  • Heey Lanet Olsun Dostum Güzel Soru. Sanırım 3 Gün Uyurdum :)

0|0
    0|0
  • yemin ediyorum sadece uyur, müzik dinler, istediğim yemeği yer, yan gelir yatardım. Gerçi şu an hayatımın bütün günleri böyle geçiyor zaten :D yani öleceğimi öğrensem pek bişey değişmez

0|0
    0|0
  • üç gün boyunca lımıtsız olarak harcama yapar tum fakırlere dagıtırdım... hepsını de kredı kartından cektırırdım

otekı tarafta hesaplasırız sermaye sahıplerıyle :)

0|0
    0|0
  • O son dakikalar ölümün kendisinden bile beter olurdu herhalde.

0|0
    0|0
  • Evreni, içinde Yahudiler olmadan Tanrı'ya teslim etmek için seferberlik ilan ederdim, hiç kuşkusuz!

0|0
    0|0
  • geri kalan üç günüm tövbe ve dualarla geçerdi kesinlikle...

0|0
    0|0
  • O üçgünü şahane geçirmeye bakardım ben

0|0
    0|0
  • Ya harbiden 3 gün varsa

herles işkembeden sallıyo şu an

0|0
    0|0
  • boku yedik derdim namaza başlardım en azından ne kılarsak kâr kârdır :D

0|0
    0|0
  • Sevinçten ne yapacağımı unuturum:))))

0|0
    0|0
  • geçmişte kılmadığım/kılamadığım ibadetlerimi tamamlardım

0|0
    0|0
  • bir saniyem kaldı mı ondan bile haberim yok 3 gün çok =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...