Sizce nasıl davranmalıyım ona karşı

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar

Üniversite 1. sınıf öğrencisiiyim bundan önce 2 yıla yakın bir ilişkim olmuştu fakat üniversiteyi kazandığım içn karşı taraf ayrılmak istemişti ondan sonra hayatıma kimse girmedi 4 gün önce biri kantinde otururken masamıza gelip benimle konuşmak istediğini söyledi dışarı çıkıpkonuştuk gayet hareketleri düzgün beyfendi biri zaten ben yaklaşık 1 aydır bana bakındığının farkındaydım telefonla biraz konuştuk bugün bana mesaj attı B1 sınıfına gelirmisin diye gittiğimde kapının önündeydi bana gözlerini kapatırmısın dedi kapattım sınıfa girdik sonra aç dedi açtığımda perdeleri çekmiş lambayı kapatmıştı tabi hocanın ders anlattığı yüksek yerde mumlar ben şok oldum oraya çıkardı beni sonra öğretmen masasının oradan gülü aldı geldi hayatımın kadını olur musun dedi ben tabi şoktayım yani 2 yıllık ilişkim oldu ben hiçbir zaman böyle bişeyle karşılaşmamıştım etkilendim bayağı Şu an konuşuyoruz sevgiliyiz ama ben bana karşı bu ilgisinin bitmesini istemiyorum yani beni gün geçtikce daha çok sevsin ve bana bağlı olsun geçmişe dönük içinde atamadığı birşeyler varsa benimle beraber atsın sizce nasıl davranmalıyım ona karşı

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• avına yaklaşan timsah taktiği uyguluyor ceylanı kapmak için dikkatli ol yavru ceylan..

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• ayık ol diyorum kurt kuzuya karışmış efendi diye yelkenleri suya indirme ve güvenme diyorum...

• anladım teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• dikkatli olmanı tavsiye ederim.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...