Apandist ameliyatı olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı beklıyorum

dün bütün gün midem bulandı hiç bir şey yiyemedim midemi üşüttüm diyere yattım tüm gün sonunda şiddetlendi tansiyonum 6 ya indi acile gittk çarpıntı va bulantı vardı çıkardığımda daha rahatladım kan tahlıllerimde kanımda iltihap varmış kan şekerim düşükmüş antibiyotik verdi apandist olma ihtimalı var ağrın var mıdedi yok dedim bugun midem bulanmıyor düne göre iyiyim şiddetli bir ağrıda yok acaba apandist var mıdır

Güncellemeler:
doktor var demedi ve öyle belirgin bir ağrı da yok

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Apandisit karında şiddetli ağrı yapar. Patlama noktasında zehirleme ve geç kalınırsa ölümle sonuçlanır. Eğer doktor apandisit olabilir diyor ve sana antibiyotik ve ağrı kesici verip yolluyorsa bence o doktor değildir. Emin olmadan yollaması büyük risktir. En azından karın kısmını elleriyle muayene eder. Derin palpasyonla ağrı veya şişlik varsa gereken yapılır. Bunları yapmadıysa sorup yolladıysa sanırım sadece şikayetini dinleyip yollamış seni.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ev arkadaşım olmuştu, yarım saatlik iş 1 haftaya iyileşti. özel bir hastaneye git ultrasonla falan baksınlar ona göre ameliyat ol kurtul.

0|0
    0|0
  • valla apansisit ağrısı çok kötüdür annemden ve arkadşımdan biliyorum

0|0
    0|0
  • hemen aldır mahfolursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...