Rüyamda cevabını bulamadğım soruları yanıtlıyorum. Size de oluyor mu?

geçen bir rüya gördüm rüyamda bilgisayar başında oturuyorum oyun oynuyorum birden masaüstüne dönüp saate bakıyorum hani bi duraklama olur önce istediğini yapamassın sonra nyse saate baktım 17.21 o an birden uyandım ve telefonun saatine baktım saat 17.21 :) bazen cevabını bulamadıgım soruların yanıtlarını rüyamda cevaplıyorum rüya hakkaten naçizane birşey sizdede oluyormu bu gibi durumlar

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Olmuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• olabilir böyle şeyler. mesela ben eğer uyumadan önce ders çalışmışsam ve bir soruyu cevaplayadıysam gece uyurken o soruyu düşünürüm ve rüyamda sorunun cevabını bulurum :)

0|0
    0|0
  • ben de bi olay olduğu zaman onun olacağını önceden görmüş gibi hissediyorum.d.d.d

ne kadar salagım.d

0|0
    0|0
  • Ayni saat mi :) bende o olmadida arada tuhaf seyler oluyor :) mesela gecen sene sinavimin sorusunu o gece görmüstüm :) amma balliyim kadin ayni soruyu sorunca bakakalmistim :)

0|0
    0|0
    • evet aynı saat :) rüya çok iyi birşey gerçekten :))

• Allah sabır versin

• tuhafmış.:(

tırs'tımm..

0|0
    0|0
  • hayat süprizlerle dolu.

0|0
    0|0
  • çok garip bende hiç olmadı :)

0|0
    0|0
  • sana pek inanmamıştım,fakat geçen gün aynısı bana da oldu.

rüyamda saate baktım 7,05

hemen geç kaldım sanıp gözümü açtım 7,05

0|0
    0|0
  • bilgisayara biraz ara vermelisin, benim bu rüyadan aldığım tek mesaj bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bazen cevabını bulamadığım soruların yanıtlarını rüyamda... derken demek ki rüyanda beynin daha iyi çalışıyor.Genelde bilinçaltının etkileri rüyada tavan yapar ve zaten gerekli bilgi de bilinçaltında mevcut :)...

0|0
    0|0
  • olay şu şekilde bilinç kapalı uyandıktan sonra saate bakılıyo göz saatin fotoğrafını çekiyo ama bilinç kapalı saniyeler sonra bilinç açılıyo birey olayı rüyada gördüğünü sanıyo

(bkz: wolds teorisi)

0|0
    0|0
  • Nerelelisin sen yeğenim.?

0|0
    0|0
Yükleniyor...