Erkek arkadaşınızın ailesinin

Erkek arkadaşınınız ya da kız arkadaşınızın ailesinin sizi sevmediğini hissetseniz ? elimden geleni yapıyorum ama yinede beni sevmediklerini hissediyorum özelliklede eltimin

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Saygımda kusur etmem fakat çok da çabalam böyle bir şey için. Herkes herkesi sevecek diye bir şey de yok. Kaldı ki eltiniz olduğunu söylüyorsunuz. Onla yıllarca yaşayacak değilsiniz. Özel günlerde görüşeceksiniz sadece. Kendizi yıpratmayın boşuna.

0|0
    0|0
  • elimden geleni yapıyorsam fazla kafaya takmam neden dersen çünkü onlar beni bir kere kafalarına takmışlardır sevmiycekler ne yapsamda sonun deyişmiycek

0|0
    0|0
  • bu durumu arkadaşına açtın mı o biliyor mu eger biliyorsa onlarla konuşarak ikna etmesi lazım senin konuşman işe yaramaz arkadaşın konuşsun yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • olur bu tür vakalar her zman olur evlenince daha çok olur ülkemizde bir kişi ile evlenmezsin onun ailes hatta akrabalarıylada evlenirsin lanet olsun bu düzene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allahtan öyle bir sorunum yok

0|0
    0|1
  • Banane eltimden kapımı kapatınca hepsi dişarda kalır kocama bakarım o benı sevıyo yanımda duruyosa bunu dert etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...