Siz olsaydınız, ne yapardınız?

ben 18 yaşında üniversite sınavına hazırlanan biri öğrenciyim.dersaneye gidiyorum.1 ay kadar önce begendigim bir kız vardı.arkadas yardımıyla az bir muhabbete girme sansı yakaladım.samimiyeti ilerletemeden ters devreye düstük ben sabahcıyken o öğlenci ben öğlenciyken o sabahcı oluyor.gecen gun dersane yolunda goz goze geldik gecip gittik.aksamında aklıma takıldı ve instagram hesabından takip etmeye basladım hemen yarım saat sonra o da takip etti.daha yakın olabilmek icin ne yapmalıyım.kızlar size ne yapılsın istersin erkekler siz napardınız yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın bu siteye üye olabilmesinden korkmuyonmu kardeş?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Duygularını söyleyeceğin zaman araya sosyal medyayı sokmada ne istersen yap ama bunun dışında daha samimi olmak için bir fırsat yakalamaya çalış oda nasıl olacak dersen bilmiyorum görürsen bir yerlere falan davet et

0|0
    0|0
  • yazık ya bende üniye hazırlanan biriyim. bir sevgilim var ama yani. bnce derslerineee calısss bırak kızı ,) :)) saka saka bnce biraz daha muhabbet kur hoslandıgını belli et :)

0|0
    0|0
    • hahah muhabbeti nasıl kurabilirim, hangi yolla?

• yani bir sekilde ulaş ona . telefon numarasını iste ya da sosyal siteden muhabbet kur telefonunu vermek istemeyebilir ?

• bi şekilde kızla konusmaya basla mutlaka muhabbeti ilerlet sabahcı öğlenci sorun değil onemli olan muhabbeti sarsın her türlü görüşürsünüz kızı tanı biraz daha yakından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocam bu instagram da başlar facebook da son bulur (: ondan dolayı twitter ı varsa twitter ını takip et sonra faceden ekle konuş bir gün dershanede bekle konuş olayı bitir

0|0
    0|0
  • Valla bro ne yaparsan yap yüzyüze yap sanaldan gidersen iş yaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...