Özgüven sorunun üstesinden nasıl gelinir?

Arkadaşlar özgüvenim eksik bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim özgüven patlaması nasıl yaşarım ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere kendini tutma ve birden icinden gecenleri soyle insanlar ne der diye soylememezlik etme bu da bir ozguven mesela aklina bir espri gelirse soyle kotu olsa bile insanlar gulmese bile soyle zamanla duzelir bir sorun varsa sorabilirsin bu konuda yardimci olurum bende ozguven patlamasi var :)

0|0
    0|0
    • soal teşekürler şöyle örnek verim yapacağım herhangibir işte etrafımdaki insanlarda nasıl bir izlenim bırakırım diye tedirgin oluyorum.rezil olma korkusu felan işte

• Iyo biliyorum kendimden defil arkadaslarim hep der nasil yapiyosun diye onlardada var ozguven eksikligi ben onlara yardimci oluyorum ayni ortamda oldugumuzda sessizce bisey diyor beni bir gulme aliyor ck komik olmasa bile guluyorum herkes soruyo ne oldu diye diyorum arkadas boyle dedi herkes guluyo birazda benim gulusume ama ozellikle yapiyorum boylece kiza ozguven geliyo anlatabildim mi isin ozu soylemek istedigini bir kere bagirarak soyle sonrasi ozguven patlamasi

Kızlar Ne Diyor 2

• özgüven patlamasi yasama, saglikli bir özgüven gelistir yeter. Aslinda cok kolay, yeter ki iste.. hemenşu ankendini oldugun gibi kabul etmekle baslayabilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • insanlarla diyaloglara girmekten cekinme ayrıca sevgili tut cok yararı oluyor cidden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok zor yoksa yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...