Güzel bir günün ardından güzel bir soru geliyoR

Hiç işten çıktınız mı? çıkarıldınız mı ?

Bugün işden kovuldum ama işden çıktıgıma üzülmedim sadece çalışma arkadaşlarımdan ayrı kalmak koyuyor...Aglıcaktım az kalsın

Güncellemeler:
Patron benim işe düşkün olmadıgın bahsediyordu sonra masanıın üzerini sil dedigimizde onu tek degil etraftaki dolap ya da başka ne varsa onlarıda temiz mi diye bakıp temizlemen gerek diyo mesela bu tüm işlerde öyle bişey düzeltilecegi zaman sadece o şeyi degil genele bakman gerek diye nasihat veriyordu neyse anlattı anlattı bende bu dünya işlerine baglanmak olmaz dedim :D güldü hahaahahahahaha
bu gece ne yapsak ? şimdi

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• evet isten kendimde cikdim cikartildimda...

ögrencyken bir firinda/pastanede calisiyordm ve beni ortan cikarmslardi...cok dokunmsdu...sonucda elimden geleni yapmsdm...biyandada salla dedm kendime fazla para ödemiyorlardi...is arkadasi olrak insanlar iiidi...ama özel hayatmda arkadas olacak insanlar değillerdi..

sonrasnda kendi meslegmde calisdigim yerden kendim ayrildim...giderken o kadar canm acimsdiki...4 senemi vermsdm oraya...acisyla tatlysiyla...is arkadaslarimida genel olarak seviyordm...fakat kariyer ve ilerisi icin o is yerinde kalamazdm...halen bilmiyorum ii mi yapdm gitmekle...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiç birinin yanında çalışmadım, ne yaşadığını tahmin edemiyorum.

Ama babamın dükkandan çok kez kovduğunu hatırlıyorum.

0|1
    0|0
  • işten kovuluyon ve güzel bir gün diyon

0|1
    0|0
  • zor olur yaşamayanımız yoktur herkes o duyguyu bilir az çok işten ayrıldın diye arkadaşlardanda ayrılırım diye düşünme bir kapı kapanırsa biri açılır elbet fazla takma kafana

0|0
    0|0
  • bu gece evde olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...