Allah belasını vermesin delirtti beni n'apmalıyım ?

bana güvenmiyor inanmıyor saygısını yitrimiş bir adam sevgisinden eminim ama çok tuhaf önceden deli gibi severdi peşimden gelirdi sürekli ayrılamazdı duramazdı bensiz şimdide gelse bile peşimden o denli değil sürekli beni suclamalrı benimle inatlaşmaları dikine dikine gitmeleri tehtitleri bıktırdı sürekli açıklama yapmaktan vs yordu çok yordu beni dünde arkadaş mevsuundan ayrıldım bitti beni değil arkadaşını seçti aslında onu bırakırmış ama bende tüm arkadaşlarımdan vazgeççicekmişim oldu ozaman, sabrımın son demiydi ayrıldım arada mesaj atıyor ama cevap vermiycem onu seviyorum ama düzelmesini hatasını anlamasını eskisi gibi peşimden gelmesini istiyorum pişman etmek istiyorum kısacası sizce napmalıyım ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ufak bir ara verip ilişki tazelemelisiniz..bu arada iki tarafta hatalarını düşünme fırsatı bulur.

1|0
    0|0
    • eminmisin ?

• Herkes ikinci bir şansı hakeder.. denemek lazım ya da sen bilirsin ayrıl gitsin :)

Erkekler Ne Diyor 2

• güvenmeyen inanmayan saygısı olmayan birinin sevgisine güvenilir inanılırmı onu pişman etmektense onunla oldugun zamanlara pişman olmadan yolunu çiz

0|0
    0|0
  • Olabilir kardeşim,Saygili bir kisi sonradan saygisiza dönüsebilir,hatadir yapar insaniz,yalan da söyleyebilir,kim yalan söylemedi ki,seviyordur,ama onu al karsina,böyle böyle olucaksa ben yokum,Ona sen ögretmelisin,bazı seyleri güvenmeyi bilmiyorda olabilir,al karsina konus kardesim,düzgünce hicbirsey konusmak istemiyorum,aciklama da yapmani istemiyorum,önümüze bakalim,birbirimize saygili ve aralikli olalim diye. gibi bir konusma yapabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı ben dün bizde bitirdik aynı durumdayım lan napcaz of

0|0
    0|0
    • bi bilsem*:( napcaz böyle

• aahaahah aynı bensin ya :D

• Bu erkek milleti bizi ne hale getirdi ! Resmen sinir delisi olup çıktık :D

• Ohaaaaaaaa ohaaaaaaa lan ohaaaa cok okudum bole seyler ama ilkkk defaaaa sanliiii ben yazmisim gibi laaan sankiii sen degl ben yazmisimmmmmm hala soktym her kelimesibkelimesnee inanmiorm ama ben ayrlami9rm 5 gundur konsmiozzz cok mtsuzmmm onu cok seviorm yuh

1|0
    1|1
    • oha hadi ya

• Dersimde iyi sen merk etme

• Aynennnnn sktymm bir anda dedm acbaa benmi yazmstm lan bunu diii nezmn yazdm dii offf..

Yükleniyor...