Biz tarihin "geri zekalı" ve "çirkin" çocuklarıyız..

İlk medeniyetlerden öncesini düşünün..İnsanların avcılık yaparak, vahşi bir hayvan gibi yaşadığı yılları...

İşte o yıllarda etik, namus, ahlak, tabu olmadığı için cinsel ilişkilerde de kural yoktu.Kim kimi beğenirse onla çoğalıyordu ve bunların çoğu ensest ilişkilerle oluyordu..

Günümüze baktığımız zaman da akraba evlilikerlinden doğan çocuklar tam özürlü olmasa bile fiziksel ve zihinsel olarak daha az zeki, daha güçsüz oluyor ya da buna benzer zor fark edilen eksikleri oluyor..

Bence tarihte ataların yaptığı bu yanlışlar insanoğlunun daha salak, daha güçsüz, daha yavaş, daha çirkin vs.. olmasına neden oldu..

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Aslında mantıklı
    14% (1)33% (1)20% (2)Oy Ver
  • Yok olm olur mu öyle şey saçmalama
    43% (3)67% (2)50% (5)Oy Ver
  • Olabilir ama olmayabilir de..Nerden çıkarıyorsun bunları :/
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Geri zekalı falan ayıp oluyor yalnız terbiyeni takın yoksa ben takmasını bilirim
    14% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Bana tarih sormayın benim matematiğim iyi
    29% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ya beni anlamıyorsunuz..

Mesela normal olan çocukların ortalama IQ'su 110'sa, akraba evliliklerinden doğanların 85 olur..Tamamen atıyorum örnek vermek için.

Akraba evliliklerinden doğan çocuklar tamamen özürlü olacak diye bir şey yok, dıştan bakınca yeteriz olduğu belli olmayabiliyor.
Haksız mıyım asfgh

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın kankacım.

0|1
    0|0
    • Saol kanka rahatladım :D

• Shakiranın kankası değil mi kanka bu sesi süper bu adamın.

Böyle birini görürsem sana söylerim asfdgjk

• Ta kendisi... Alejandro Sanz. Eksik olma kanka, haber et nikahıma alacağım.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• o dediğin zamanlar barbarlık dönemine denk gelir ki genelde hasta veya sakat doğanların yaşamasına pek izin verilmezdi

0|0
    0|0
  • Aileler cocuklarını siyasetten uzak büyüttü.Siyaseti hayatına sokmayan birey hayatın ciddiyetinden uzaktır.Dolayısıyla devletin desteğiyle ailelerin fişfiklemesiyle potansiyel cıva gibi zeka küpü genclik uyuyor.

0|0
    0|0
  • saçma.

ensest ilişkiden doğan çocuklar çok yaşamayarak öldüler. zaten bu yüzden ensest toplumlar tarafından yasak kabul edildi.

0|0
    0|0
    • Hala ensest üremeden doğan çocuklar var etrafta, senin benim gibi görünüyorlar ama içleri öyle değil..Tabi hepsinin dezavantajı yok, bazıları normal ama çoğu defolu..

• illaki bir yerden patlak verir. evrime göre yaşama şansları zayıf. bir yerden hastalık çıkar, ya da psikolojik durumları yıpratır onları, ya da çocuklarında bir bok çıkar. evrim teorisine ters senin anlattıkların :)

• yok yaa :))

0|0
    0|0
  • ben okumaya erindim şahsen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...