Fenerbahçe Hababam Güm Güm Güm

Arkadaşlar Beşiktaş derbisinde yaptığımız koreografiyi beğendiniz mi? Emeği geçen herkese teşekkürler.. link

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• basketbol maçlarında başladı bu hababam olayı molalarda hababam müziği ile Meksika yapıyoruz çok keyifli oluyordu şimdi futbolada sıçradı :D

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• bır besıktaslı olarak begenmıstım evet her nekadar orda olamayıp tv den takıp etsekte begendım tebrıkler

1|0
    0|0
  • Valla yaralanan, ölen falan olmadı. Bence fener için oldukça beklenmedik ve başarılı bir kareografiydi :D :D

1|5
    1|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak şunu söyleyebilirim ki, belki Galatasaraylıların dediği gibi koreografi olarak çok bir görselliği yok ama çok güzel düşünülmüş, akıl edilmiş zeka ürünü bir showdu bana göre tebrik ederim.

1|0
    0|0
  • Hahaha çok iyiymiş..

1|0
    0|0
  • süperdi... hakaret yoktu.. aşşalama yoktu... fenerlilere özel fenerliler için.. bence çok hoştu..

1|0
    0|0
  • Tek kelime ile mükemmel :)

2|0
    0|1
  • arada fark yok gibi link

0|0
    1|0
  • Bütün filmerde dizilerde herkes fenerli kemal ssnalın nerdeyse tamamı

halkın takımı fenerbahçe

2|0
    0|2
  • Hayret bu sefer pankartı ters açmamış Fenerliler :D

0|3
    1|0
  • çekemeyenler olacak şimdi.

1|0
    0|2
  • Hiç yaratıcı değil bence

0|1
    0|0
  • Ooo harika olmuş :)

1|0
    0|1
  • iğrenç ötesi

0|1
    0|0
  • 23 Nisan müsamelerinde yapıyolar o kareografiyi :DD

0|1
    1|0
  • çok kreatif :(

0|0
    0|0
    • Tesekkurler

• bu sitede genellikle soran kişiye karşıt bir yorum yapılınca küfürle cevap veriliyor. alışamadım daha :)

• Estağfurullah.

• Fenerliler bir ara TT.Arenaya gelsinlerde kareografi nasıl yapılırmış görsünler bizimkiler bunu prova yapmadan 5 dakikada yaparlar

0|3
    3|0
    • Gizliden niye cevap verildi? Bu arada bu son gün hazırlandı, maçtan bir kaç saat önce.

• Yani Arenaya gelip koraografi görmek, 1 2 tane yaptığınız güzel koreografi dışında iyi bir fikir değil bence.. link

• O kareografi için harcanan parayla amatör küme takımları süper lige çıkar yazık günah. Yönetim parasını ödüyor, taraftar da karton kaldırıyor sonra sanki yerli araba icat etmiş edası oluşuyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzelmiş,eğelenceli.

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe dışında bir takım yapsaydı millet ayılıp, bayılırdı. Fenerbahçe yaptı ya beğenen çıkmazz. :D İyi kii Fenerbahçeliyim. :)

1|1
    0|0
  • Çok sade ama iyi düşünülmüş.

1|1
    0|0
  • Aç kapıyı Veysel Efendi Gökhan pazardan dönüyor :)))))

0|3
    0|0
  • Acayip sıradan hiç beğenmedim kareografi demek Galatasaray demek

0|1
    0|0
    • Kareografi demek Galatasaray demek olabilir, koreografi olmadığı kesin. :D:D

• beğendim evet komik

0|0
    0|0
Yükleniyor...