Fenerbahçe Hababam Güm Güm Güm

Arkadaşlar Beşiktaş derbisinde yaptığımız koreografiyi beğendiniz mi? Emeği geçen herkese teşekkürler.. link

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• basketbol maçlarında başladı bu hababam olayı molalarda hababam müziği ile Meksika yapıyoruz çok keyifli oluyordu şimdi futbolada sıçradı :D

1|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• bır besıktaslı olarak begenmıstım evet her nekadar orda olamayıp tv den takıp etsekte begendım tebrıkler

1|0
    0|0
  • Valla yaralanan, ölen falan olmadı. Bence fener için oldukça beklenmedik ve başarılı bir kareografiydi :D :D

1|5
    1|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak şunu söyleyebilirim ki, belki Galatasaraylıların dediği gibi koreografi olarak çok bir görselliği yok ama çok güzel düşünülmüş, akıl edilmiş zeka ürünü bir showdu bana göre tebrik ederim.

1|0
    0|0
  • Hahaha çok iyiymiş..

1|0
    0|0
  • süperdi... hakaret yoktu.. aşşalama yoktu... fenerlilere özel fenerliler için.. bence çok hoştu..

1|0
    0|0
  • Tek kelime ile mükemmel :)

2|0
    0|1
  • arada fark yok gibi link

0|0
    1|0
  • Bütün filmerde dizilerde herkes fenerli kemal ssnalın nerdeyse tamamı

halkın takımı fenerbahçe

2|0
    0|2
  • Hayret bu sefer pankartı ters açmamış Fenerliler :D

0|3
    1|0
  • çekemeyenler olacak şimdi.

1|0
    0|2
  • Hiç yaratıcı değil bence

0|1
    0|0
  • Ooo harika olmuş :)

1|0
    0|1
  • iğrenç ötesi

0|1
    0|0
  • 23 Nisan müsamelerinde yapıyolar o kareografiyi :DD

0|1
    1|0
  • çok kreatif :(

0|0
    0|0
    • Tesekkurler

• bu sitede genellikle soran kişiye karşıt bir yorum yapılınca küfürle cevap veriliyor. alışamadım daha :)

• Estağfurullah.

• Fenerliler bir ara TT.Arenaya gelsinlerde kareografi nasıl yapılırmış görsünler bizimkiler bunu prova yapmadan 5 dakikada yaparlar

0|3
    3|0
    • Gizliden niye cevap verildi? Bu arada bu son gün hazırlandı, maçtan bir kaç saat önce.

• Yani Arenaya gelip koraografi görmek, 1 2 tane yaptığınız güzel koreografi dışında iyi bir fikir değil bence.. link

• O kareografi için harcanan parayla amatör küme takımları süper lige çıkar yazık günah. Yönetim parasını ödüyor, taraftar da karton kaldırıyor sonra sanki yerli araba icat etmiş edası oluşuyor.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzelmiş,eğelenceli.

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe dışında bir takım yapsaydı millet ayılıp, bayılırdı. Fenerbahçe yaptı ya beğenen çıkmazz. :D İyi kii Fenerbahçeliyim. :)

1|1
    0|0
  • Çok sade ama iyi düşünülmüş.

1|1
    0|0
  • Aç kapıyı Veysel Efendi Gökhan pazardan dönüyor :)))))

0|3
    0|0
  • Acayip sıradan hiç beğenmedim kareografi demek Galatasaray demek

0|1
    0|0
    • Kareografi demek Galatasaray demek olabilir, koreografi olmadığı kesin. :D:D

• beğendim evet komik

0|0
    0|0
Yükleniyor...