Galatasaray hali nice olur sizce.

Galatasaray hali nice olur sizce. Mancini ile nereye kadar gider.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• İç güveysinden hallice olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• savunma zayifeti

0|1
    0|0
  • Manciniye suç bulanlar futbolu bilmiyor demektir. Adam zaten bitik bir takıma geldi takımı tanıma alısma süresi desen daha fazla ne yapabilirdi ki? sivas kopenhag macında bas tacı yaptıklarınızı simdi yerlere atmayın. Bizde ruh yok geri dönene kadar kim gelirse gelsin elestirmemek lazım.

0|0
    0|0
  • Söz konusu Galatasaray

İnşallah düzelicek herşey .

Daha ligin bitmesine çok var ..

0|2
    0|0
  • Ben tek bir şey söylüyorum 3 öğün defans yerine 2 öğün defans 1 öğün hücum çalışsak üstüne devre arası sol bek bölgesine ve kanatlara yerli transferler yapıp Riera,Dany,Amrabat'ı gönderip 2 yabancı 3 yerli transferi yapsak bence tadımızdan yenmeyecek Mancini'nin kariyeri başarılarla dolu beni tek korkutan şey onun bugüne kadar çalıştırdığı takımların CL'de çeyrek final bile görememesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• halimiz içler acısı yemin ediyorum..

0|1
    0|0
  • şu takımda tek suçsuz adam varsa o da Roberto Mancini'dir. adamı pat diye takımın başına getirdiler takımı tanımıyor, ligi tanımıyor, ülkeyi tanımıyor.. adam elinden geleni yapıyor işte. Elinde sihirli değnek yok. Biraz sabretmeyi deneyin.

0|1
    0|0
  • Ünal Aysal son çileğin üstüne oturdu gibi duruyor. hsfkdjfsd

0|0
    0|2
  • manciniye suç bulmak doğru olmaz çünkü kadro onun kadrosu değil bu oyuncular fatih terimin ama bazen hata yapıyor mancini elindeki düşük kalite kadroyu olsun doğru kullanmalı tek forvet oynatıp burakı sol kanatta oynatmamalı...sezon sunuda iyi transferler yapmalı..devre arası transfer pek faydalı olmuyor genelde

0|0
    0|0
  • kapatırlar o takımı inş

0|1
    0|2
  • bu yıl bitikizzz :-(

0|1
    0|1
  • galatasaraydan bişi olmaz 5.lik başarı galatasaray için.

0|0
    0|2
Yükleniyor...