Alper potuk vs oguzhan özyakup ?

ikiside ülkemizin geleceği çok iyi futbolcular,Fenerbahçeli olmama ragmen ikisininde başarılı olmasını çok isterim ama merak edip sorayım dedim ks hangisini daha çok begeniyor hangsini daha iyi görüyor diye,yorumlar?

• Alper potuk
    25% (1)40% (6)37% (7)Oy Ver
  • Oguzhan özyakup
    75% (3)60% (9)63% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• alper potuk bence cok fazla abartıldı cokda yuksek bır paraya transfer edıldı. Fener maçlarını hep izliyorum bır maç çevırdıgını ozel bır oyun oynadıgını gormedım. Bence oguzhanla deılde galtasaraydakı burumayla karşılaştırılmalı ya da gökhan töreyle. Topu alıp bıraz suruyor bazen adamda geçıyor ama sonu yok. Oğuzhan oyle değil çıktıgı her maçta skora etkısı olan bır oyuncu aldığı ucrette kerim frei den az suanda. sözleşmesine iyileştirme yapılması beklenıyor ama beşiktaş yönetimi yerlı transferınde hem fenerın hem galatasarayın onunde. Açıkcası ben alper potuk yerıne oğuzhanı tercıh ederım beiktaşta.

0|1
    0|0
    • oguzhan ofansif ortasaha savunması zayıf ileride iş yapması lazım tabikide,ama alper merkez oyuncusu oguzhan kadar katkı yapmaması ileride normal,ama beşiktaş maçında izlediysen ortasahayı tek başına ayakta tuttu oguzhan fernandes ve veliye karşı,tam tersi olsaydı oguzhan direnebilirmiydi? alper 90 dakika basmadık yer bırakmazken ikinci oguzhanın yürüyecek hali kalmamıştı bence şuan türkiye en iyi merkez ortasahası.

• sen managerlık mı oynuyorsun varsa bıldıgın oyun banada tavsıye et :D

• yooo bunu herkes bilir zaten =))

Kızlar Ne Diyor 3

• Oğuzhan bana daha zeki geliyor oyun zekası daha yüksek bir oyuncu bence tabi özel hayatı konusunda durum pek içler açısı olmasa da ben Alper'e bize gelecekken son anda Fenerbahçe'ye dönmesi olayından beri gıcığım zaten sevmem

0|0
    0|0
  • evet oğuzhan özyakup çok yetenekli keşke fenerbahçede olsa :/

0|0
    0|0
  • Oğuzhan gelişime daha açık ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• oğuzhan özyakup. toplu ya da topsuz hep doğru tercihleri, doğru koşuları yapıyor. futbol zekasıyla oyunu basitleştiriyor. çok farklı bir oyuncu. bunun en büyük nedeni hollanda'da altyapı eğitimi almış olması. alper de kötü oyuncu değil tabi ama oğuzhan'ı daha çok beğeniyorum.

0|1
    0|0
  • türk milli takımının gobeğine koy bu ikisini defansif orta sahaya da mehmet topalı gör mücadeleyi .. gerçekten alper dikine gidebilen cbuk adam geçen yetenekli oyuncu , aynı şekilde oguzhanda öyle inşallah uzun yıllar kendı takımlarında oynarlar

0|0
    0|0
  • Alper daha takım oyuncusu

0|0
    0|0
  • oğuzhan özyakup tabikide iyiki beşiktaşta :)

0|1
    0|0
  • alper potuk allah korusun bir sakatlik falan yasamazsa cok buyuk topcu olucak

0|0
    0|0
Yükleniyor...