Bu kızlar neden böyle ?

birisini çok seversin bütün herşeyini ona adarsın bütün hayatını düzünini ona göre ayarlarsın bütün hayatını ona göre yaşarsın aradan bayağı uzun bir zaman geçer çok güzel günleriniz olmustur ama bir müddet sonra bakarsın ki değişmeler var sonrasını bir araştırırsın ki eski sevgilisi var evli barklı adam bunun için bırakılırmı sorarım sizi hadi onuda anladığımız için evli eski sevgilisinide bıraktı parası olana gitmek ne sorarım kızlar size bu nedir ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef kardeşim Adamın dibi olsan da darbe yiyorsun seni çok çok iyi anlıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadaş aynı durumu bende yaşadım beni özel bir hastahanede asgari ücretle çalışan göçmen bir kızla tanıştırdılar herşey güzel başladı ben inanılmaz ilgi gösteriyor çok seviyordum hediyeler süprizler vs onun için herşeyi yapıyordum 4-5 ay sonra ilgizileşti beni hiç takmıyor sürekli tartışıyordu benimle sonra kulağıma birşeyler geldi kendinden 13 yaş büyük bir doktorla çıkmaya başlamış görenler olmuş ona sordum inkar etti daha sonra birkaç kişiden daha aynı şeyleri duydum ve biz ayrıldık sonra o doktorla ilişkisini açıkladı güya benden sonra olmuş herneyse 3-4 ay kadar çıktılar doktorla ayrılmış adam bunu dövmüş hatta benim için o çocuk üzülmesin bu kız psikolojik sorunlu falan demiş doktor,şimdi bende diyorumki Rabbim benim ahımı onda bırakmadı ve cezasını buldu ben onun yüzünede söyledim sen mutlu olamayacaksın dedim vede aynen öyle oldu kusura bakma uzattım sonuç olarak demek istediğim bayanlar kusura bakmasın ama ilgi göstermeye gelmiyor ne kadar mesafeli olan kızları süründüren erkekler varsa onlara kul köle oluyorlar bende artık değiştim ve şuanki kız arkadaşıma aynı hataları yapmıyorum ve bana daha çok bağlı belki hepsi değil ama bayan milletinin %90 ı aynı fazla ilgi gös-ter-me-ye-cek-sin.. o kadar..

0|0
    0|0
    • hak ettiğinden fazla ilgi gördükleri anda kendilerini havadan indirecek bişi yok sanırım

aşırı sevilmeyi hak etmiyolar

• birine kendini adamak,ona göre hayatını yaşamak iyi bir şey gibi görünse de aslında öyle değil.bu şu demek oluyor.kızı kendinden daha öncelikli hale getiriyorsun.bu kendini değersizleştirmek demek.ve kadınlar en az kendileri kadar değerli adamların yanında durular.burada kadın için çaba gerektirecek hiç bir durum yok.halbu ki çaba harcayan hep sensin.

çabayı harcayan kadın olmalı.sana kendisini adayan o olmalı.senin için her şeyden vazgeçen o olmalı.

0|0
    0|0
    • farkına vardığım zaman çok geç olmustu ama değmezmiş hiç bir şekil kanı bozuk para aşığı birine ne yaparsan yap gider

• kardeş neleri neleri gördüm asla bu kız milletine inanma...bir kız geldi okadar inandırdı ki beni sensiz olmaz yaşanmaz sen sonumsun senden yemin ederim aldatmazsan asla ayrılmam falan fistan bide yemin ediyor yani sonra bir gün geldi soğudum hadi kndine iyi bak görüşürz...Yani sana dieceğim hiçbir kıza güvenme ümit bağlama

0|0
    0|0
  • benim sevgilim olacak s.fsizde beni evli adamla aldattı boswer kardesm fazla değer verme sevıyrsanda gosterme uulasılmaz ve sert ol...

0|0
    0|0
  • insanın mayası böyle kardeş isteyen kızsın isteyen eleştirsin erkek kadında güzelliğe kadın erkekte parasına mevkisine bakar ...para uğruna senden daha iyisi varsa seni hemen satar erkekte de aynısı daha güzel kız bulsun aldatır insanın mayası böyle çoğu çiğ süt emmiş..helal süt emmişlerle denk gelmek dileğiyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...