Duygularınızlamı karar verırsınız mantığınızlamı?

genel olarak karar alacaksanız duygumu ön plandadır mantıkmı sızın ıcın ben genelde duygularımı ön planda tutarım (:

0|0
25|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

Erkekler Ne Diyor 16

• Duygularimin ön planda oldugu kararlarda aliyorum mantigiminda ikisini harmanlayip ortaya cikardigim kararlarda oluyor..

Ama son zamanlarda mantigimin sesine daha cok kulak verir oldum

0|1
    0|0
  • Normal şartlarda duygularım ön plandadır ama artık akışına bırakıyorum karar vermektense ne olursa olsun diyorum ve öğrendiğim tek şeyde hangi yolu seçersen seç yine pişmanlık duyuyorsun :D

0|1
    0|0
    • bence oğrendığın sey soyle olmalı hangı yolu secrsen sec asla pişman olma (:

senın secımın senın kararlarınn

• Rica ederim iyi günler

• vallahi genelde mantık işler ama duygularda karışabilir tabiii

0|1
    0|0
  • genlelde mantık ararım ama baktım mantıkla olmuyo duyguyla karar veririm ben çok karmaşık düşünen bir insan ama en iyisini düşündüğümü her zaman bilirim

0|1
    0|0
  • Vallaha ago analiz diye bir test yaptırmıştım eşit karar verdiğim çıktı.Ama yapı itibariyle erkeklerin geneline oranla çok daha duygusalım.Bundan nefret ediyorum ama

0|1
    0|0
  • aşkta duygularım..

diger konularda mantık ve duygularım

belli olmuyor iste

0|1
    0|0
  • Orta yolu bulurum genelde ne mantıgımı incitirim ne duygumu yani ne şiş yansın ne kebap :)

0|1
    0|0
  • Doğru olan önce mantıksal olarak sorgulamak daha sonra akla ve duygularımıza da yatkınsa karar vermek gerekir ama genellikle duygularımızla karar veririz çünkü biz Türküz :)

0|1
    0|0
  • İkisi de gereklidir.Yerine göre duygusal yerine göre mantık karar vermek.

0|1
    0|0
  • duygularımın içerisinden mantıklı olanı seçerim her daim :)

0|1
    0|0
  • eskiden duygularımla hareket ederdim.çok uzun zamandır mantığımla hareket ediyorum

0|1
    0|0
  • Duygusal mantıkla alıyorum kararları ben

0|1
    0|0
  • Duygularımı bir tarafa atamam ama mantığım ağır basıyor genelde.

0|1
    0|0
  • artık mantıkla karar vermek gerekicekmiş bunu öğrendik..

0|1
    0|0
  • bazen duygular ağır basıyor

ama olması gereken mantıktır

0|1
    0|0
  • mantıkla. duyguyu mikip bırakıyorlar. en güzeli mantık.

0|1
    0|0
Yükleniyor...