Berhetiyye Duası ( daveti )cinleri kontrol etme !!!!!!! havas ilmi

link

merhaba cinlerden korunmayla ilgili dualar ararken nette bu duaya rastladım gerçi dua demek doğrumu bilmiyorum bir çok sitede okuduklarıma göre tamamen cinleri kullanarak isteklerini yaptırmaya yarayan bir şeymiş cinci hocaların hocalığa ilk adımları gibi birşey ve en önemlisi kopyala yapıştır :) [ Berhetiyye, Süleyman Aleyhisselam’ın tahtının dört bir yanında yazılı idi.En son kelimesi olan “Şemhahir” ism-i celili ise mührüne işlenmişti. Berhetiyye’nin manevi gücü ile Süleyman Aleyhisselam, kurtları, kuşları, cinleri hükmü altına almıştı. ] verdiğim linkte daha geniş açıklaması var anlamadığım şeyse çok tehlikeli dua yanlış yaparsanız cinler musallat olur falan filan gibi bir çok şey yazıyor madem öyle neden heryerde bunu görüyorum insanları dinden çıkartmayamı çalışıyorlar ne amaçla bunu heryere yaymışlar böyle neyse şu nette gördüğüm siteler baya bir sinirimi bozdu bu konuyu geç anasını satayım cinciler bile özel site açmışlar kendilerine yok aşk büyüsü yok bağlama büyüsü vs. vs. diye gidiyor bunlara itimat edicek kadar aptalmı bizim insanlarımız neyse arkadaşlar verdiğim linke göz atıp düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim ve bu siteleri kapatılması için nereye şikayet edebiliriz bilen var mı son olarak duanın içinde yazan isimlerle ilgili şukadar okursanız şu olur falan gibi şeyler yazıyor okumayın lütfen denemeyin merak iyi birşey değildir özellikle ergen kardeşlerim siz pek bir hevesli olursunuz böyle şeylere sakın denemeyin bu duayı okuyunca musallat olurlarmı bilmem ama daha önce böyle bir sıkıntı çekmiş biri olarak sakın denemeyin derim ihtimalleri göz önunde bulundurmak gerekir ya gelirlerse :) bol yusuflu geceler sizi bekler ondan sonra aklınızda bulunsun

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse kendini Hz. Süleyman yerine koymasın küfre düşmesin siz onlara hükmetmek istiyorsanız onlarda sizlere hükmetmek isteyecektir o yüzden hiç bulaşmayan başka alemlere boyutlara Hz.Süleyman Allah tarafından görevlendirilmiştir sizi kime ve ne için görevlendiriliyor kendinize gelin ..!

1|1
    0|0
    • bunu banamı söyledin benmi yanlış anladım ?

• Sen biliyorsun zaten cahiller için söledim.

• ok bende yanlış birşeymi yazdım acaba dedim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Evvela Herşey en iyisini Yüce Yaradan bilir abdestsiz gezen oruç tutmayan namaz kılmayan ve arapçası iyi olmayan ki orda yazılı olanlardan bir takım kelimeler süryanice ibraniceden geçmedir. Anlamını bilmeden harf okunuşunu bilmeden mana yanlış çıkabilir.. Kuranı Kerim okuyun öğrenin öğretin

Çok sıkıntısı olana tavsiye Kurandan 2 ayet ve bir hadis duası buyrun. Ben namaza durmadan önce muhakkak okurum aşağıda yazdığım duaları inanın Allah c. c doğru yolu gösteriyor.

Hasbiyallahu ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir inne lillahi ve inne ileyhi raciun. ((Yüce Yaradan yarattığı Kuluna en güvenilir dosttur ve yardımcıdır. Ondan geldik dönüşümüz Ona olacaktır))
    Euzu bir kelimatillahit taammati min külli şeytanin ve hammatin min külli aynın lammeh (( Yüce Yaradanın bütün mübarek kelimeleriyle yarattığı şeylerin şerrinden O na (Allaha) sığınırım))

Saygılar

0|0
    0|0
  • Kardeş cin işi sakat iş ben sana söyleyeyim gerçeği cinden filan korkmam

ama çok sakat işlere bulaşıyorsun gibime geldi.Onlarla baş edemezsin :D .

Hz.Süleyman peygamberdi ondan .Sen peygamber değilsin bir şey değilsin

ne yapacaksın cinleri sen

0|0
    0|0
    • yazının tamamını okumamışsın sanırım yanlış anlamışsın. cinlerle uğraştığım falan yok daha önce öyle bir sıkıntım oldu dedim orda kafan karıştı sanırım sıkıntım böyle şeyler yüzünden değildi büyü yüzünden musallat olmuşlardı öyle bir sıkıntım oldu yani ve ben cinlerden korkmam diyen kimseye inanmam görmediğin bir varlık sana dokunduğunda elbette korkarsın gece yanlız yürürken yanında seni takip eden ayak seslerini duyduğunda yok ben korkmam dersen sağlam yüreğin var derim

• Kardeşim inan bana ben Allahtan başka kimseden korkmam .Benimde

cinlerden yana bazı olaylar geldi başıma.Her gün ben günde en az 20 tane ayetel kürsi

elham felak nas okuyorum .Sen onlardan korkarsan daha çok üstüne gelirler bunuda unutma

• çok fazla merak iyi değildir sakın duayı falan okumaya kalkma tehlikeli işler bunlar !

0|0
    0|0
  • kardeşim bu duayı ben bir forum sitesinden gördüm her önüne gelen bu duayı uygulayamaz tehlikelidir ciddi tehlikeli sonuçlar verebilir isteyen denesin sonucunu görür :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...