Kız arkadaşınızın videolarını izlemiş olsaydınız

Merhaba arkadaşlar,

Deliler gibi aşık olduğunuz kadının, farklı iki erkekle öpüşürken videolarını izleseydiniz tepkiniz ne olurdu,

vereceğiniz cevaplarda sevdiğinizi unutmayın...

Güncellemeler:
Arkadaşlar, kız arkadaşım elbette yaptıklarından çok pişman sorun o değil, tekrar yapmayacağına inanıyorum ama bu durum beni çok rahatsız ediyor izlemek beni ciddi etkieldi psikolojimi bozdu..
Arkadaşlar,

bazılarınız birlikteykenmi olduğunu sormuş, tabiki benden önce, benimle birlikteyken böyle bir şey yapmış olsa bunun burada bile konusu açılamaz! :) bu soru çok saçma..

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Büyük konuşmayın.Bir gün olur sizde anne ve baba olacaksınız.Çocuğunuzu her dakika kontrol edemiceksiniz ve gençler hatalara yapmaya meillidir.Şu teknolojinin gelişiyle artık bırakın videoları bir birine çıplak fotolarını yollayan 14-16 yasında insanlar var.Öpüşüp sevişip videolarını fotoğraflarını yayınlayanlar var.Bu devir hızlı yaşamanın devri.Ben erkek arkadaşımın kadınlara çekmiş olduğu açık seçik fotoğraflarına / videolarına bakmaktan haz almam.Kızarım.Özelini insanlara açtığı için vs.Bendende aynı şeyleri bekliyor diye düşünebilirim ama geçmişte olan yaşananlar geçmişte kalmalı.Senin yerinde olsam sevdiğim insanı hatalarıyla ve ya kusurlarıyla kabul ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kız arkadaşıma duyduğum bütün güveni kaybederdim ve o videoları bana izleten kişinin asıl sebebine bakar ona göre hareket ederim, amaç seni kızdan soğutup ayırmak mı, yoksaa gerçekten kız kötü de bunu sana göstermek mi ikisii arasında çok fark var, niyet önemli

0|0
    0|0
  • Küçük bir soru sen temiz misin peki ?

Onun yaşadıklarını yaşadıysan yargılamaya hakkın yok

zira ondan ayrılsan bile daha temizini bulamayacaksın.

Yok eğer yaşamadıysan

kendin gibi bu hataları yapmamış bir kız bul..

0|0
    0|0
    • Mesele hata değil, herkes belli başlı hatalar yapar...

ama benim geçmişim kimsenin temizliğinin ya da pisliğinin ölçüsü değil, bu karşı taraf içinde geçerlidir, bazı şeyleri bilip kabullenmek farklıdır, bunları görüp düşüncelerinin karışması farklıdır..

Sen öncelikle bu farkları algılayacak yoğunlukta bir adam değilsin, bu tip sorulara yorum yapma bence..

• Hoş bir sohbet etmişiz ama bu sohbet sana kızmayacağım anlamını taşımaz :@ Taaa ne zaman konuşmuşuz senle ben unuttum bile ama o günü hatırlıyorum ya siz kadınlar varya hem cewapta zeytin yağı gibi üstte hemde herşeyi hatırlatmada tokat gibisiniz korkulur sizden ŞEYTAN bile pes etmiş be sizden :D öncü olarak başı sen çekersin :D

• Hafız mıydın sen?

• Yaptığı hoş birşey değil ama sen şimdi ayrılmazsan için rahat edicek mi öptugunde onlar gelmicek mi aklına ve sogumucakmisin ama ayrilirsanda onu ne kadar özliceksin bunları düşün ve hangisi seni daha iyi hissettircekse öyle davran not:ben kesinlikle affetmezdim

0|0
    0|0
  • geçmişte olan geçmişte kalır. eğer benimle birlikteyken öyle bir şey yapmış olsa aşkımdan bile ölsem asla affetmem. ama geçmişte yaşamayı seçiyorsan mutluluğu beklememen lazım

1|0
    0|0
  • bence olmaz dogr değil özelini paylaşmamak videoya almamak lazım

0|0
    0|0
  • Bir kız arkadaşımın başına gelmişti erkek arkadaşı öğrendikten sonra onu kullandı sonra ayrıldılar

0|0
    0|0
    • demekki sevmemiş böyle insanlardan nefret ediorumm...sonuçta kız sana gelmiş kim bilir o kız neler yaşıyor snde kalkıp bide onu kullanıyorsun Hey Allahım ya

Erkekler Ne Diyor 15

• videonun zamanını belşirtmemişsin. bu videoların oluşturulma yani kızın başka 2 erkeği öpme anı tarih olarak seninle birlikte olduktan önceyse eğer onu yargılama sakın. ama seninle birlilkte olduktan sonra yapmışsa eğer o zaman bildiğin ihanet etmiş sana karşı. ben bunu af edemezdim şahsen. ama diyelim ki çok yalvardı yakardı falan af ettim diyelim kesinlikle unutamazdım

0|0
    0|0
  • Arkadasim been buyuk konusmayayim ama kabullenmezdim yaa... bir yemege fare kacsin bem gormediysem o fareyi yemek guzelse iştahla yerim ama bir yemek super temiz organik tam yiyecegim en ufak bir sinek girsin bocek girsin ya da gozle gorulur bir cisim çiksın kıl çiksin o yemeği yemem sen YERSEN... !

0|0
    0|0
  • Sonuçta biz yetiştirilme tarzı ve yaşadığımız ülkenin kültüründe böyle şeylere çok katıyız. Hatta cinayet işleyen bile var. Tabi günümüzde artık ikili ilişkilerde nesil olarak çağ atladık ancak bu kadarına katlanmak benim için çok çok zor olur. Bir insanın en mahrem anlarında neden video çekilsin ki ? hele buna izin vermişse bence işin rengi çok farklı. Ancak siz bunu kabul edebiliyorsanız, ileride ben bunları hatırlayıp bu ilişkiye zarar vermesine izin vermeyecekseniz sorun yok. Fakat hiç sanmıyorum.

Ne yazık ki ne onla ne onsuz işte, sorun burda zaten.

0|0
    0|0
  • sen sorunu güncelliyorsan, cevabımı güncelleyeyim: sen sorunlusun. benim seviglilerim oldu, onların benden önce sevgilileri oldu, benden sonra da sevgilileri oldu hatta evlendiler. ve tabii ki seviştiler. insan hayatının bir döngüsü bu. ömrümüz birden çok kişiyle beraber olmuş olmamıza yetecek kadar uzun, kelebek gibi bir gün yaşamıyoruz.

0|0
    0|0
    • mesele sevişmek değil sen lütfen fikir belirtme.

• seni gerçekten sevseydi öyle şeyler yapmazdı diye düşünüyorum. alkollüyken saçmaladıysa, sadece saçmalamıştır abartacak bir şey yok. ama bilinçili bir şekilde yaptıysa güven sarsıcı olurdu benim için.

bu arada önemli bir detay, kız arkadaşının videosu siz beraberken, birbirinize aşıkken(!) mi çekilmiş? öpüşüyor derken, yani böyle yumulmuşlar mı birbirlerine yoksa samimi bir kucaklaşma yanaktan öpme falan mı?

eğer bunları tartamıyorsan sorunun var demektir.

0|0
    0|0
  • Kendimi senin yerine koyarak cevaplıyorum:

Çok sevdiysemde o vidyoları gördükten sonra açıkçası ben o kıza yanaşmam...Elini tutarken sarılırken devamlı o vidyo görüntüleri aklıma gelecektir...psikolojik olarak sağlıklı değil bence.

Saygılar

0|0
    0|0
  • cevaplamak istemedim bir an bu soruyu Allah sabır versin toplu katliam yaparım Neden yaptın diyen Hakimin de anasını koluma kelepçe takacak askerinde belasını beni parmaklıklar ardına gönderecek gardiyanında sülalesini skrdm..

0|0
    0|0
  • sen ileride bunu onun yüzüne vuracaksın... ciddi tartışmalar çıkacak...

0|0
    0|0
  • eğer geçmişte ki olaylarla ilgiliyse izleyemem hemen kapatırdımm sonra gider hesap sorardım...ama yok benleykn öyle bişe görsem katliam çıkarrr taaaaaaa amerikala kadar kaçması lazım en az

0|0
    0|0
  • farklı 2 erkek? Ben kimi sevmişim :((((((((((((((((( vururam onları ha(şivem bu değildir)

0|0
    0|0
  • Kasarlik varsa ciddi dusunemem

0|0
    0|0
  • ben olsam başka kız mı yok derim.. vazgeçerim

0|0
    0|0
  • niye videoya almışlar onu sordun mu ?

0|0
    0|0
  • hayatımdan direk silerim tamamen...

0|0
    0|0
  • bugün öpüşürken yarın sevişirken videosu gelir yani demekki sürekli yaptığı bişey rahatça videoya alınmıs , kardesım sen vazgec derım ya da duzeltmeye bak o kızı ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...