Yarın gece 23;59 dan sonra öleceğinizi söyleseler bugün itibariyle ne yapardınız?

simdi ne yapardin en deger verdiginemi giderdin en sevdigin yemegimi yerdin yoksa oturup olumun gelmesinimi beklerdin ?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayat sahnemdeki son perdeyi oynamak için kolları sıvardım. son kez evdekilerle oturup yemek yer çayımı içer sohbetimi ederdim. Sonra kez arkadaşlarımı arar 10 dk gezerim.Son kez sevdiğimi arar sesini duyardım. Arabaya biner tenha bir yere gider inancım gereği dualarımın kabul olması dileğiyle yaptığım hatalardan ve yanlışlıklardan ötürü allahın affına sığınırdım. 1 dk kala ambulansı arar bulunduğum yerde bir hastanın olduğunu söyler telefonu kapatırdım. Alaycı bir bakışla etrafa bakınarak hepsi bu kadarmıydı derdim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tüm sevdiklerimi arar onları cok sevdiğimi söyler bugune kadar söyleyemediklerimi tek tek söyler ve onların biran olsun mutlu olması için yüzlerinin gülmesi için elimden gelen herseyiyapardım.daha sonra da sevgilimin yanına gider ve ölüme son 1 dk kalana kadar onunla olurdum ve 1 dk kala vedalasıp sessiz bir köseye gecer ve ölümü beklerdim

0|0
    0|0
    • sevgilinde ohh be sonunda kurtulduk deyipp baslardi oynamaya :D

• haklisin ama iste bu kadar samimi iliskilerde bile karsi tarafa verilen deger ondan sana ayni sekil donmuyor bi bilseler gercek sevenin gercekten olesiye sevdigini cevap icin tesekkuru bir borc bilirim

• sen de haklısınn... :) ne demek..

• Beklerdim.

0|0
    0|0
  • en sevdıgım yemegı yerdım .. gezerdım.. dua ederdım

0|0
    0|0
  • korktuğum ne varsa hepsini yapmak isterdim mesela yüksekten korkuyorum bi gökdelen'e çıkmak isterdim

0|0
    0|0
  • hiç bısey yapmazdım yıne ferıhayı ızlerdım yarın gezerdım dolaşırdım benı arayanları cevaplardım ozel olarak kımseyı aramaz sormazdı.sıradan bır gun geçırırdım

0|0
    0|0
    • zaten hazirim ben herseye diyorsun yani

• aynen oyleyım rahat bır karaktere sahıp oldugum ıçın 1 dakıka sonra yasayacagımın planını pek yapmam

• önce bişey yapmayı planlamaktansa ölceğimi diyen kişiye nerden biliyosun , kimden duydun derdim heralde

0|0
    0|0
    • tebrik ederim biz misali izdivacimizdan bahsediyoruz arkadasim sen ise olaya yargilarinla dagliyorsun yinede sagol cevap icin

• praşütle atlama yaprdm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arbayı satarım ,üzerine birde kredi çekerim çatır çatır yerim yarına kadar.

0|0
    0|0
    • hmm kilo alipta giderim diyosun kurtlar kuslar icin toprakta iyi besin kaynagi olursun diyemi

• ne kilosu ya , kokain eroin ne bulursam takılırım ölene kadar.

• tüm türkiyenin duyacağı bişey yaparım.hapse girip orda ölürüm böylece adım failimeçhule çıkar olay adam olurum.

0|0
    0|0
  • 23:58 de intihar ederdim

0|0
    0|0
  • allah gecinden versin... :S

Ölüm haktır. Her an gelebilir , hazırlıklı olmak gerek.

0|0
    0|0
  • güler geçerim

0|0
    0|0
  • hoppp millet yarın akşam gidiyorum gurbete daha görüşemeycez hakkınızı helal edin birde namaz kılarım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...