Hangi yüz şekline hangi saçın yakışabileceğini tahmin eden kızlar yorumlarınızı bekliyorum.

hangi yüz şekline hangi saçın yakışabilceğini tahmin eden kızlar yorumlarınızı bekliyorum. beyaz tenliyim ve yazın saçımı bakır kızılına boyatmayı düşünüyorum ama yakısıp yakısmcgnda kararsızım..bu arada yazın ygs-lys var eğer iyi geçerse ki iyi geciceğini umuyorum kendime ödül olarak çıtçıtlı saç alıp boyatıcam :D

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkes bakırlaştı. Özgünlüğünü yitirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çıtçıt lafı bende sapıkça şeyler uyandırıyor :(

0|0
    0|0
  • düz saçlar en güzeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bakır kızılı yapma ben beyaz tenli bayanlara genelde karamel rengininde güzel durduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben buğday tenliyim yakışmaz deselerde dinlemedm ve röfle yaptırdım acayip yakıştı :) Yakışmaz diyenlerede kapak oldu.Yakışıp yakışmadığını yaptırmadan bilemezsin sen kendine yakıştırıyorsan yap yakışır :)

0|0
    0|0
  • beyaz tenliyim,açık ela gözlüyüm,3 ay önce ilk kez saçlarımı kızıl yaptım ve herkes çok begendi..vazgecmiyorum..beyaz tenliysen yakışır,ama kullanması çok zor :(

0|0
    0|0
  • hmmm bunu kuaförüne sor. çünkü ten rengiyle bitmez iş, bakışların kaşların yüz ifaden her şey etkiler yakışıp yakışmadığını

0|0
    0|0
  • Bizim okulda seninki gibi boyatan bir kız vardı yakışmadı. Bir hafta sonr eski haline döndürdü

0|0
    0|0
  • beyaz tenlilere gerçektende yakışıyor bundan iyi hediye olamaz:)

0|0
    0|0
  • yüz şeklini göreydik iyiydi:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...