Sizce durum nedir arkadaşlar?

eski sevgilime bir sürü laf saydım ama aklınıza gelebilecek her şey.p e z e v e n k yvsak karaktersiz sen kimi mutlu edebilirsin ki falan çok uzun bir şey yazdım.sana bugün başkasının yatağından kalkıp yarın senin elini tutan kızlar lazım dedim.mesajıma tepki vermedi ama şimdi yeni sevgili yaptı gözüme sokar gibi tweetler atıyo.çok seviyorum diyo onun için 6 da kalkıp kahvaltıya gidicem diyo.5 gün önce beni sevdiğini söylüyordu olabilir mi böyle bişey yoksa mesajıma bu şekilde mi karşılık veriyor.çok kincidir.sevebilir mi gerçekten bi haftada başkasını.sinirlerim çok bozuk.yazdıklarını yediremiyorum.bir daha ona dönmem barışmakta istemem zaten ama başkasını sevmesi zoruma gider.s

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Tabi mesajina karsilik veriyor sende onu takma o seni takmamakla mutlu gorunmekle onun gibi yap bu ona yeterde artar emin ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Neredeyse erkeklerin en büyük hedefi fethetmek, elde etmektir. İlk baştan itibaren size sahip olmak, sizi tamamen ele geçirmek ve size kendilerinin ne kadar zeki, akıllı olduklarını göstermek isterler, tüm bunları yaptıklarında yani sizden almak istedikleri her şeyi aldıklarında artık heyecan da bitmiştir. Bunun sonucunda ise kendilerini gösterecek yeni bir kadın yani yeni bir heyecan peşinde koşmaya başlarlar.Kadınların en büyük yanılgısı ilişkide erkeklerin bağlanmaktan korktukları yanılgısıdır. Oysa erkekleri asıl korkutan bağlılık değil yaşanılan ilişkinin heyecanının bitmesidir. Bu noktada kadınların bu heyecanı bitirmemeleri için bir anda kendilerini tümden teslim etmeleri doğru bir adım değildir.

0|0
    0|0
  • O laflari hakketmis belkide bisey soylemiyor.o tarz kizlar ariyorsa inan sen okisiyle ciktigina pisman olucaksin.bu tipleri salla daha sesici davran

1|0
    0|0
  • Yazdigin kufurlerden sonrasini okumadim. Kufur kimseye yakismiyorken hele bir kizin agzinda... Bir de sevgilisine ediyor. Yazik.

0|0
    0|0
    • Sana istedigini yapsin insan sevgilisine hatta ileride eşi olacak kisiye kufreder mi? Seviyesizce. Bana bile hakaret ediyorsun donup kendini sorgulamak yerine.

• eder o noktaya getırdıyse karsısındakı eder zaten canım burnumda ahlak dersıne ıhtıyacım yok sorgulanacak bır seyımde yok yaptıgını bılmeden yapılan yorumlar sınırlenırımı zıplatıyo ve soruma yorum yapmanı ıstemıyorum

• Ergen siniri geçer:)

• kızlar sonrasını düşünmeden konuştukları için hep kaybeder.öyle şeyler söylenir mi kızım? şu ana kadar seviyom dion ama sonrasında p.. ş.. gibi şeyler sölüyon.benim eski sevgilimde öyle yapmıştı.sonradan çok kişiyi araya soktu ama nafile.sende öyle olursun.bence unutamayacaksın ve çok arayacaksın

0|0
    0|0
    • sınırlendım cunku cok kazık attı sımdı konuyu bılmedıgın ıcın bu sekılde bakıyosun ama haklı olarak soylenmıs seylerdı soyledıklerım yanlıstı ama haklı olan taraftım.onda arayacagım bır sey yok.

• haklıysan düşünme çocuğu artıkçmadem haketti onları arkaya bakma.ee sen düşünürsen onu yok kimle çıkıyo artık dersen bende derim ki sen haksızlık etmişsin.

• Bir konumda hak veriyorum,cunku benim de basima geldi,ama ben bela okudum,hakaret ettim,onun bunun altina yatarsiniz sizler,en sonda diktirip kocaniza yalan söylersiniz,falan fistan,ama yine de kendime yakistiramadim,sinirle ofke ile oluyor,istedigin kadar vakit geçir.Kiz hakli beyler.

0|0
    0|0
  • bi kız olarak senin ağzından bu küfürler çıktıysa helede sevgiline sevgilin ben olsam benim için bitmiştin hayatta başarılar derdim...

0|0
    0|0
  • Hala onu seviyorum unutamadım desene kendini kandırma :)

0|0
    0|0
  • Farzetki ben senin sevgilin olsaydım ve bana bunları yazsaydın derdimki ne büyük hata yapmışım ve bende cevap vermez ve ömür boyu hayatımdan silerdim seni

0|0
    0|0
    • bunları neden yazdıgımı bılmıyosun tek taraflı dusunme bence haklı olarak soylenmıs seyler

• Ben seni suçlamadım ama benim sevgilim bana bunu yazarsa tepkim bu olurdu

• birdaha dönmem ona diyorsan onun hiçbirşeyi seni ilgilendirmez yani neyine kafa takıyorsun ki

0|0
    0|0
  • oha amk :D

0|0
    0|0
  • Adamın bir anasini tikmedğin kalmış k.bakmada adam haklı.

0|0
    0|0
    • hakettı naptıgını bılmıyosunuz

• Ne yaptı çok merak ettim cidden.

• bırak bari o mutlu olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahan gel burdan yak.Ayni dertten bende de var ablacim gozume gozume sokr twitler atiyo.Sen ayrisin sen bitanesi.Seni seviyorum gibisinden.Bende yediremiyorum.Ve aynen 2 ay ciktik 3 ay sonra bana mesaj atti seni seviyorum unutamiyorum diye ama 1 hafta sonra yeni sevgili.Seni ask.Seni seviyirum demeler.Erkek iate karakteri bu.Onlar mutlu.Onlar mutluyken kndini uzmene hic mi hic getek yok.Yeni birini bul.Yeni ask yasa

1|0
    0|0
    • tesekkur ederım baska yapcak bısey yok zaten

• Ne kadar haklı olursan ol bir şeyler yaşamışsın sevgilin olmuş bu sözler söylenmemeli. Tepki vermedi diyorsn ama bence en iyi cevabı böyle vermiş malum şahıs üzgünüm.

0|0
    0|0
  • Kim ahlak ve namus bekciligi yapiyorsa ;bil ki en ahlaksizi o'dur. -Friedch Niechze

0|0
    0|0
  • Çirkef olana bende tepki vermem düşmüş düşeceği kadar diye

0|0
    1|0
Yükleniyor...