Redhack Sözcüsü açıklama sonrası konu ve tartışma başlığı..

Redhack sözcüsü bir açıklama yaptı kaçınızın haberi var bilmiyorum. Adam sıvacı olduğunu söyledi. ''Yüzüme hasret ölecekler'' dedi ve '' Sesimle İlgili Analiz yapmaya çalışıyorsanız korku analizi yapın bakın bakalım bir gram korku var mı. '' dedi sizce bu özgüven nereden geliyor. Nasıl bu kadar iddalılar bütün sisteme meydan okuyorlar. Redhack hakkında neler düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Cok korkusuzlar ses degistiriyorlar tonlarini bozuyorlar . Cok korkusuzlar ip degistiriyorlar :D bu ne korkusuz bir team boyle ya :D ya onlara diyebilecek lafim yok :D benide hacklasinler bir gun kismet olursa :D sacma sapan seyler soyleyip insanlarin aklini bulandirmaktan baska bir halta yaracak kafa yok onlarda .

0|2
    1|2
    • Korkusuzlar çünkü tanıyıp yakalayamayacaklarından emin birazcık beyin olsa keşke sende de

• Korkusuz dedigin sey saklanarak olunan bisey degil salak . Korkusuzluk gostere gostere yapilir . Bunun adi saman altindan su yurutmektir . Bana soylemeden once kendi kafani bir yokla bak bakalim beyin yerine ne var ?

• lafınızı kesiyorum k.bakmayında bunlar hacker ahmetyasin ne yaptın sen tabii samanaltından su yürütecekler hacker grubu bu zamana kadarda bir çok yolsuzluğu ortaya çıkardılar önemli olayları günyüzüne çıkardılar. Adam korkum yok derken kendine güveniyor yakalanmayacağından ve profosyonelliğindende oldukça emin olduğunu belirtiyor

Kızlar Ne Diyor 7

• sağlam bir arkaları vardır muhtemelen

0|1
    0|0
  • Redhack candır.İyiki varlar. :)

0|1
    0|0
  • Atatürk gibi en büyük sosyalisti anmadıkları için kızgınım onlara.ama genede varolsunlar az oyunlarını çıkarmadı hak yiyenlerin:)

0|1
    0|0
  • Adam güzel konuşmuş madem bu kadar biliyor neden icraata geçmemiş?

Sözden daha çok icraat lazım

0|2
    0|0
    • Sence icraat yok mu kaç tane devlet sitesini çökertti adamlar ? Sanal üzerinden maksimum bu kadar olur diye düşünüyorum. En iyilerini sergiliyorlar bence

• Sorun şu her şey sözde madem bir şy yapabiliyorlar neden bekliyorlar? kahraman olmak iççin bu kadar uğraşmasınlar

• Sonuçta siber hacker bu adamlar. İnternet üzerinden ancak bu kadar oluyor.

• Onlar bizim kahramanımız... İyi ki varlar.

0|2
    0|0
  • Canlarımız. Seviyoruz iyi ki varlar.

0|1
    0|0
  • anarşizm taslıyorlar komunizm özentileri peh:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• o bir Şirin dede ve o bir " manyak "

0|1
    0|0
  • Kahrolası komünistler!

Hepinizin kökünü kazıyacağız!

Ey Tayyip, senin yüzünden komünistler vatansever ilan edildi. En başta senin kelleni sallandıracağız!

1|1
    0|1
  • Bence yakalabilme ihtimalleri olsaydı şuana kadar her türlü yakalanmalarımı lazımdı. Çünkü devletin siber polisi işi gücü bıraktı bua damların peşinde , Ayyıldıkteam diye bir tayfa var onlarda eminim ki destek veriyodur sibere.Yani bu ikisi birleşip yakalayamadıysa bence teslim olmadıkları sürece REDHACK! Rte nin başına dert olacak. "REDHACK!" <3

0|1
    0|0
  • Anarşi bazen iyi bir şeydir ve bu ülkede RedHack bir anarşi kaynağıdır.Çünkü uyuyan koyunlar dürtülmedikçe sürü hareket etmez.

0|1
    0|0
  • adamlar skype la yayına bağlanmıştı bizi en kolay böyle bulabilirler diye :D

0|1
    0|0
  • Kolon kanseri olan birine atıfta bulunuyor :))) Redhack candır :)

0|2
    0|0
  • onlar olmasa akp nin soygunlarını bu kadar net öğrenemezdik

0|1
    0|0
    • Bazıları öğrendide ne oldu hala görmezden geliyorlar

• onlar ceplerine giren 3 kuruşa vatan satan hainler illaki her dönem vardı onlardan herşeyin bir sırası var onlarınkide gelir

• Yurtdışındalar hacı Türkiye de olsalar tepelenmişlerdi ama adamlara helal olsun seviyorum

0|1
    0|0
  • iyi yoldalar

1|2
    0|1
  • ankaranın gülü melih gökçek sizi yakalacağım diyeli 6 ay oldu :(

1|1
    0|0
  • On numaralar. Şimdi bizide almasınlar...

0|2
    0|1
  • sıvacı değildir yaa adam bayağı birikimli yaniii onu söylediği video linkini atarmsın bana

adamlar sıradan insan değillerdir zaetn hazır cevap bunlar sözcü dediğin böyle olur inandırıcı olacak

0|0
    0|0
    • Hocam en iyisiyim desin o zaman . Bana cumlesi yanlis geldi . Hackerl tamam bisey demedim hocam ona . Ama bana soyle geliyor . Bu kadar atari yanlid cumlelerle yapmak aptallik . Tabi hep dedigim gibi kim ne dusunur beni baglamaz . Herkese saygim var .

• Hocam kalbinizu kirdiysam ozur dilerim hatam varsa affola . Herseyim dogru olamaz . Bende bir insanim . Ama bu konuda daha fazla tartisim kalbimizi karartmayalim birbirimize karsi . Soyledikleriniz dogrudur . Bana gore yanlistir . Zevkler ve renkler meselesidir . Bu konu uzadikca uzar . Ben haksizligimi kabul ediyorum redhack on numara bir team tebrik ediyorum basarilarinin devamini diliyorum umarim hic yakalanmazlar . hersey icin tesekkur ederim hocam hayirli geceler dilerim

• Yok be kardşm niye kırcn kalbimi d�zeyli konuştuk burada. Sevgiler

• Bu tür yapılar sırtını bir yere dayamıştır. Boşa konuşmazlar.

0|1
    0|0
  • Adamın dibi...

0|2
    0|2
    • Korkusuz dedigin sey saklanarak olunan bisey degil salak . Korkusuzluk gostere gostere yapilir . Bunun adi saman altindan su yurutmektir . Bana soylemeden once kendi kafani bir yokla bak bakalim beyin yerine ne var ?

• Ya yemin ederim ampul kafalı oldugun için beyninin alacagını daha fazla düşünmediğim için artık yazma gereksinimi duymucam bile hadi eyw

• Haha tesekkurler cok sagol . Benim ampul kafali olmadigimi bilemeyecek kadar aciz ve bunun hakkinda yorum yapabilecek kadar cahilken . Kalkmis neler diyorsun . Buda senin zeka seviyen tabi yapacak bisey yok .

• kenıdını bısey sanıyo bunlarda altı ustı hacker

0|0
    2|1
  • bordo klavyeliler...

0|1
    0|0
  • Bunlar Neyin savunuculuğunu yapıyorlar onu bilmiyorum ama ay yıldız tim bunlardan daha iyi... Elinde bir güç olan devlete kafa tutuyor iyi bişey değil.

0|1
    1|2
    • Ay yıldız dediğin adamlar redhacki yakalamak için kıçlarını yırtıyolar diye düşünüyorum. Amak imse kusura bakmasın adamlar bu dünyada değiller sanki.

• sokarım redhack nıza işinizmi yok amk.. sanaldan kurtarılmaz memleket aga varsa götun çıkarsın sokağa...

1|2
    1|3
  • ney ki bunlar hiç bilmiyom ?

0|0
    0|1
  • yakalarlar bence.

0|0
    0|1
  • kendilerini bir bok sanıyolar ya

0|0
    2|1
  • özgüveni maskesinden geliyor dünkü coluk cocuk onlar beyaz Hacker görev aldım bildiğimin binde birini bilmeyen soytarılar onlar

1|0
    0|1
    • Madem okadar iddalısın git rte'e destek ver siber polisleri arasına katılda yakala şu çocukları :) Çok iddalı konuşuyosun.

• iddam yok en salağı beni say ne farkeder ?

• redhack'e çocuk demen komiğime gitti kardeşim :)

• ya belki güleceksiniz ama bu redhack meselesi ne oluyo ben anlayamadım anlatacak biri varsa yorum oalrak özenteyebilir mi rica etsem?

0|1
    0|0
  • o barış atay varsa o pezenkin kesin parmağı var bu işte bakışlarından belli :D

0|0
    0|1
  • link

yayın ortada redhack sözcüsü sesleniyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...