Şöyle güzel bir spor rutini önerir misiniz?

5 kilo vermek istiyorum hem alışkanlık halinede gelsin istiyorum hem müzik hemde spor videoları önerebilirsiniz

Ve nasıl olmalı ne kadar zamanda veririm kiloyu haydi pamuk eller klavyeye

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• İstesen 1 haftada bile verirsin 5 kiloyu, şahsen istemeden de olsa vermiş bulunuyorum tabi çok çabuk geri aldım o ayrı :)

Tak kulağına tam koşmalık temposunda müzik, günde 20 dk kadar koş çok rahat verirsin :)

yada evde yapıcam diyorsan

bununla kendine biraz gaz ver link

pc den link aç bunu :)

bu videoda adamla birlikte aynı hareketleri yap (arada ip falan atla) kilo veremezsen hiç bir şey demiyorum link :)

kolay gelsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• link :*

1|0
    0|0
  • Her gün en az 4 kmlik bir yürüyüş tavsiye ederim. Aynı zamanda gündelik yeme hacminden biraz kısmayı başarabilirsen hem belli bir kilo verme eğilimine girebileceğin gibi aynı zamanda fit , sıkı ve estetik bir vücut hattına sahip olabilirsin. Ama bunları her gün aksatmadan düzenli bir şekilde yapman gerekiyor :)

1|0
    0|0
    • Ah alışkanlık haline getirebilsem :)

• Şimdiden başarılar diliyorum :)

• Teşekkür ettim :)

• en iyisi tak kulaklığı yürü hatta şişlideyken bir park vardı arkadaşım kilo vermek istiyordu bende evde sıkıldığımdan gidiyordum parkta 50 dk falan hızlı tempo iğle yürüyorduk hatta koşanlarda vardıda biz çekiniyorduk koşmaya tak kulaklığı böyle yap birde beyaz peynir bir dilim kepekli ekmek sanırım öyle bişeyler işte :D

2|0
    0|0
  • you tube e yaz evde yapabılecegı hareketler var karın bel kasık kabak bolgesınden hem kılo verırsın hemde kas yaparsın

1|0
    0|0
  • boğazını tut hergün 30 dakika yürü.zaten verirsin.istersen hafif tempo koş.yorulunca dur bir daha koşmaya devam et.mp3 ü de kulağına tak ki laf atan erkekleri duyma :D

1|0
    0|0
  • benim dusuncem ilk olarak klolarin daha fazla nerdeyse o bolgelere calisarak baslaman gerek bunuda google arastirabilirsin,kisa zaman da boyle klo verebilirsin dogru noktadan baslayarak.

1|0
    0|0
  • ip atla, sağlıklı beslen. emin ol istediğini alacaksın.

1|0
    0|0
  • Yediğine de dikkat etmelisin. Az ye ama sık sık olmalı. Şeker ve beyaz unlu şeyleri unut .

Metabolizmanı hızlandırmalısın.

Kilo aldıran sebeplere de bakılmalı .

Tek başına en iyi veya sana uygun hareketleri yapmak hedefine ulaştırmaz .

1|0
    0|0
  • müzik eşliğinde ip atla en basitidir ama uzun süre durmadan yapacaksın ciddi anlamda ter atacaksın

1|0
    0|0
  • Kendini aynada sev :)

1|0
    0|0
  • çık yürü bebeğim

1|0
    0|0
  • Yüzme veya koşu, sadece spor yetmez yediklerine de dikkat etmen gerekiyor

1|0
    0|0
  • 5 kilo mu ? çüş :D yakışıyosa kalsın kilolar bence :P illa vericem diyosan yüzmenin şöyle bir faydası var , kilo almamanı sağlıyo, hem yüzüp hem az yersen verirsin bence

1|0
    0|0
    • Yüzmeye ilk bahara dogru düşünüyorum ama yılbaşına kadar gitsin daha hoş olayım istiyorum birde alışkanlık istiyorum daha dinç olmak için :)

• bazen bir günlüğüne kız olsam da o beynin içinde neler dönüyo bir de ben anlasam diyorum :DD

• Hahaah çok merak ediliriz biz <3

• Neeey senmi valla bence hic gerek yok, eger profildeki sen isen gayet zayif ve guzelsin bence kilo vercek biyerin yokki canim

1|0
    0|0
    • Göbek az var ve alışkanlık haline getirmek istiyorum

• Heeee dogrudur tam fotonu goremiyorum ama. Geecekten güzelsin yani suan. Bana arkadaslik gönderirmisin ?

• 1|0
    0|0
  • diyet yap göbek gidiyor, ben denedim %100 çalışıyor

1|0
    0|0
  • derin nefes al ver

1|0
    0|0
  • ac-dc dinleyebilirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 40 bedenden 0 bedene düştüm ama aç gezdim bacım kolay değil öyle :/

2|0
    0|0
  • P90X programı baya etkili

1|0
    0|0
  • İlk önce boğazını durdurcan ..

1|0
    0|0
  • zumba yap :D çok etkisi var ve çok zevkli bağımlılık yapıyor :)

1|0
    0|0
  • pilates. kolay ve hızlı bir spor günde 45 dkyla 1 ayda 3 kilo vermiştim

1|0
    0|0
Yükleniyor...