Başını çeviriyor....

Merhaba arkadaşlar. Size birşey sormak istiyorum. Bu olay birçok kez oldu.Merak ediyorum sizce neden olur?

Bir erkek sizden yaşça büyük. Tanışıyorsunuz zaten.Yolda yaya olarak yürüyosunuz ve bu kişi arabasıyla yoldan geçiyor. Sizin evinizin civarları burası. Size şöyle diyim. Bu yol bu kişinin geldiği tarafa ters.Ekstra bir yol. Bu konuda bilgim var. Üstelik sizi on kez gördüğü ve bir baktığınızda arabanın içinden gözlerini dikip, öylece size baktığını görüyorsunuz. Sonra hep aynı, birden başını aniden çeviriyor hızlıca gaza basıp hızlanıp gidiyor. Ama hep aynı yerde oluyor. Bu durum. 7.kez artık bugün oldu. Neden yapar ki.Birisi böyle birşeyi.Bu kişi benim hocam aynı zamanda. Siz ne düşünüyosunz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok düz olacak ama sana karşı ilgisi olduğunu düşünüyorum. Bir yandan çekiniyor kaçması da bu yüzden. Sana takılı kalmış gibi bir şey...

0|0
    0|0
    • size şunu diyim. adamın tuhaf davranışları vardı zaten.ama şu da var adamın 1 yaşında çocuğu var eşi var.hani eminmisniz ilgisi oldğundan?

• aynen.katılıyorum.neyse ben gidip biraz yemek yiyim.yarın okul var ıyy ve yine o hoca. :(

• iyi atıştırmalar ve geceler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• hocansa başını çevrimemesi lazım bence :)

0|0
    0|0
    • evet ben selam veririm yani.öyle yapınca acaba ucubemiyim diye düşündüm bir ara benden kaçıo hoca felan

• evet olablr.elimden geleni yapıcam.bana şans dileyin.teşekkür ederim

• mümkün olduğunca onunla yalnız kalma.. rica ederim iyi geceler

• sana sırılsıklam olmuş ;)

0|0
    0|0
    • evli ve henüz çocuğu olan bir adamdan bir hocadan bahsdyrz eminmisnz? başka bir açıklaması olabilir mi

• farketmez, evli adam aldatmıyormu sanki

Kızlar Ne Diyor 1

• sapik diye dusunebilirim ben sahsen :/

o ne oyle hem seni taniyor selam vermiyyor, hem geldigi yol ona ters ama yine orda bulunuyor. 7 defa ayni yerde ayni hareketi yapiyor. ve birden gaza basip gidiyor vs vs

ben olsam korkarim. iyi bisey dusunmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...