Kapat

Kadınlara anlamadığınız ya da anlatmak istediğiniz şeyler nelerdir ? ;)

bazen yakınımızdaki kadını bazen çevremizdeki kadını bazende kadınların genelini anlamayız ya da anlatmak istediklerimiz olur bunlar nelerdir size göre ? ;)

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi çok seviyorum hepinize +1 <3 ;))

• - Aşkım ben çok mu şişmanım ? + Şurdan kendine 2 sandalye çek de anlatıyım :))
    A seç
  • Tayt giyen şişman kızlara tam alışmıştık ki şimdide fileli çorap giyen şişman kızlar türedi o ne la öyle ağlara takılmış balina gibi :))
    B seç
  • Bu gün metrobüste oturacak yer bulamayıp gotume yaslanan Ablanın, tutunacak yer bulamadığında ne yapardı düşüncesi beni korkutuyor amk :))
    C seç
  • İri göğüslere ve dolgun bir kalçaya sahipsin diye her zaman haklı olabileceğini mi sanıyorsun sen? çok haklısın :))
    D seç
  • - şu iddaa ile ilgilendiğin kadar neden benimle ilgilenmiyorsun ? + İddaa kadar zevk verseydin güzelim, kupon yerine sana basardım :))
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler ne söyler kadınlar ne anlar diye bir film vardı orada çok güzel anlatmışlardı :)

Biz kadınlar dengesiziz hem regli günleri yüzünden hfjfjfkf

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Şıklarına gülümsedim. Güzel olmuş.

Kadınları anlamak için kahin olmaya gerek yok. Gönüllerini hoş tut yeter. :)

1|1
    0|0
  • heheehe haklısın bro :)

1|1
    0|0
  • Hemcinslerimi bende anlayamıyorum normaldir.

1|1
    0|0
  • cevaplar direk D'ye zaten..

soru güzel olmuş :)

0|1
    0|0
  • Şıklar süper valla

1|1
    0|0
  • anlayamamak neyse de anlamamak çok acı

1|1
    0|0
  • bır kız olarak bu sıklara katılarak guldugum ıcın kendımden utandım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şıklarda çok iyimiş haha

0|1
    0|0
  • o değilde e ara 9 oldun :D

0|1
    1|0
  • 10 numara 5 yıldız bir soru :D

0|1
    0|0
  • Şıklar güzelde aslında ciddi cevap arıyorsan kadın beyni diye bir kitap var onu oku anlarsın:) Yazarı yabancı adı aklımda değil ama herşey hormonel kardeşim.

0|1
    0|0
  • E tabiki :D

0|1
    0|0
  • Hah şıklar geldi :D

E der kaçarım.

0|1
    0|0
  • hahahahaaa şıkların hangisine evet basayım bilemedim :D :D F hepsi olsaydı keşke :D

0|1
    0|0
  • neymiş d ' miş ..

0|1
    0|0
  • yemin ederim sakalı olan kız gördüm allahını seven yapmasın :(

0|1
    1|0
  • Tayt giyen şişman kızlara tam alışmıştık ki şimdide fileli çorap giyen şişman kızlar türedi o ne la öyle ağlara takılmış balina gibi :))

0|0
    0|0
  • - Aşkım ben çok mu şişmanım ? + Şurdan kendine 2 sandalye çek de anlatıyım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...