Yeni bir ortama girdiğinizde uyum sağlama süreniz nedir

bazıları 2 günde çevre yapıyo bazıları 2 yılda yapamıyor. neden acaba? siz de durum nedir?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ortamımı altı ay içerisinde yaparım. Bu altı ayın sonunda herkesi tanıyorum, ve herkes tarafından tanınıyorumdur. Hangi işimi kimle çözerim, şu olayda kimden yardım alırım, şu kıza ulaşmak için kimi kullanırım, şu işime kim koşar vesaire. Bu soruların hepsini cevaplayabilir hale gelirim. İnsanlarla tanışmak kolay iş, ama ben boş insanlarla tanışmam. Tanışsam bile samimi olmam. Benim işime yarayacak, faydasını göreceğim insanlarla ahbaplıklar kurarım.

0|0
    0|0
    • peki nasıl yapıyon bunu?

• eyv.çok saol

• Rica ederim. İyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 6

• Çekingen biri olmama rağmen gayette iyi yaparım nedir bilmem çekiyorum milleti kendime .

0|0
    1|1
  • Ben herkesle arkadaşlık kurabilirim sıcakkanlı biriyimdir ama sorun bende değil karşıdaki kişilerde oluyor karakterleri çok önemli iyi insanlarla tanışmadığım sürece çevre yapamıyorum demiyorum yapmıyorum zaten şu anda da ortalama bir çevrem var zaten ne geniş ne dar

0|0
    0|0
  • genelde 2-3 yakın arkadaşımla iç dünyamızda kalırız :)

0|0
    1|0
    • bu bir klasik :) siz 3 kız a soruyorum. çıkma tekliflerine açık mısınız yoksa halinizden memnun musunuz

• genel manada sordum ben o soruyu. yani 3 kız halinde takılan siz kızlar hainızden memnun musunuz diye. yoksa bir sevgilim olsada onla takılsam modunda mısınız

• sevgilimle takılmak ayrı ;) yani 3 kız arkadaş ortamı yetiyor

• içime kapanık biriyim. 1 yılı aşar belkide.

0|0
    1|0
  • 1 saat sürmez

0|0
    0|0
    • herkes yavsiyodur sana at gibi kizsin tabi.

• öncearkadaşlar çok sevgili cicigızz ımız fake çıktı. şaşırıp yanlışlıkla pembe ve fake olan profiliyle şu linkteki cevabıma yorum bıraktı ve fake olduğunu kanıtlamış oldu. dileyen buyursun baksın.

link

• eskiden yapamazdım ama artık özgüvenim var gayet rahatım

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çevremdeki kişilerin kişilik özelliği ve ortamın benim kişilik özelliklerime uyup uymadığına bağlı olarak değişir.Ben mizah anlayışı orta düzeyde az espri yapan, sık gülen,dinlemesini bilen ve dinlenmek isteyen biriyimdir.Yerine göre de ağır olurum.Mecazdan çok gerçeğe yakın bir üslubum vardır.Ancak edebiyattan kaptığım bir kaç kelime anlaşılması güç kısa ve öz cümlelerle kendimi ifade etmeme neden olduğu için karşımdaki insan belli bir düzeyde anlama kapasitesine sahip olmalıdır.

Lise ortamına uyum sağlamam çok zaman almıştı.Biraz geç arkadaş olurum ama sadık bir arkadaşımdır.

0|0
    0|0
  • Karşımdaki kasıntı değilse ve günümdeysem 1 saatte kaynaşırım ama işte karşı tarafa çok bağlı bende millet sallamıyorsa bende sallamam

0|0
    0|0
  • çok sosyalim ışık hızı ile ortam yapıyorum insanlarla çok rahat iletişim kuruyorum çok rahat konuşuyorum doğuştan gelen bir özellik...

0|0
    0|0
    • nasıl?

• hayır. aile bunu belirliyor

• etken aile değil etken insanın kişilik özellikleri doğuştan gelen kişilik özellikleri kendim için şunu her zaman sosyal oldum kendimi bildim böyleyim ama tabi aile ortamı insanı köreltiyor buda bir etken böyle bir durum için en etkili yol sosyal ortamlara takılmak sosyal ortamlar insanı açıyor iki tane arkadaşın olsun takıl açılırsın...

• Uyum konusunda sıkıntım olmuyor ama isteğime bağlı.

0|0
    0|0
  • 2 gün beraber takılmassak alışamam ben ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...