Erkeğe göre sevgilisi varsa ve onunla birlikteyse başka kadınlarlada

yatıyoda aldatmak sayılmazmıs adam kadınını sevıyorsa yıne bısıler yasıyorsa o adamın kadını tek o kadınmıs dıger kadınla sadece yatmak zevk ıcınmıs ama aldatmak sayılmazmıs olemı dusunuyorsunuz kızlar ve erkekler.. ? ne kdr sacma nasıl zıhnyttir bu ya senın sevgıılın var sevıyorsun ama baska kadınlarlada yatıyosun bu aldatma degılde ne ? neymıs smdıkı kızlar hep verıyormus.. alımlı bakımlıymıs.. erkegın canı cekıyomus sevgılısıylede yapsada bısıler yıne engel olamıyormus kalben olmasada ruhen bısıler yasıyormus aldatma sayılmazmıss var mıbole bısı ya bı erkek arkadasım dıyor bunu bana sevgılısıde arkadasım arkadasıma senın sevgılın bunları dıyo dıyemıyorum ayrılcaklar dıye acaba sölesemmı kızın hc bıseyden haberı yok.. kızı aldatıyo bıldıgınız..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle, bir taneden fazla sevgilileri oluyor; hiçbirini bırakmadan, aynı anda idare etmek gibi bir huyları var. Mümkünse kendi evi olan ve çalışan kadınları seçiyorlar. Her evde bir iki parça kıyafet veya eşya bırakarak, kadına hep orada olduğunun sinyalini veriyorlar. İlişki biraz ilerleyince maddi olarak sıkıntıya düşüyorlar, azına çoğuna bakmadan, sizden ne alabilirlerse alıyorlar. Üstelik, çevrenizle, arkadaşlarınızla ve hatta ailenizle bile tanışıp, güveninizi kazanıyorlar. Ağızları inanılmaz iyi laf yapıyor. Hani, kutuplarda Eskimo’ya buz satabilen cinsten oluyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sor bakalım erkek arkadasın yenı dogan kız cocuklarını da gomuyor muymus?

0|0
    0|0
    • ne alaka anlayamadım.

• ne dönemden kalma bilmiyorum ama kız arkadasımı aldatmasına ve bunu bılmeme ragmen kıza söleyememem canımı cok sıkıyor.. kız cok uzulcek baaya bı sevıyor.. ne yapsam sızce :/

• senın bılcegın ıs sen tanıyorsun

• Böyle saçma şeymi olur Söyle tabiki arkadaşına Asıl aldatıldığını öğrendiğinde seninde bunu bildiğini öğrenirse sana olan güvemizde altüst olur Hem arkadaşında o gerizekalıdan ne kadar çabuk kurtulsa o kadar iyi

0|0
    0|0
    • dogru söledin sölemelıyım...

• ulen varya şu dizilerin kökünün kalkması lazım :) harbi bu ne geniş düşünce yapısı...

0|0
    0|0
  • Olur mu ya seksde öpüyorsun kokluyorsun ama ... sevdiginle herseyi yasamak bence daha güzel

0|0
    0|0
    • ya sevgilisiyle yasadıgını sölüyor ama baska kadınlarlada yasıyor o bunu aldatma olarak görmüyo zevkten olrk bedensel bısı olarak soluyo kalben bısı aldatma degıl dıyo kızı sımdı aldatıyo bu yaa bıldıgın bole zıhnytmı var.

• ne fantzisi yahuu aldatmakdır bu

• Sana burada aciklamak isterdim ama olmaz cık cık :)

• kızlar kuruk sallamasa erkeklerde koşmaz peşlerinden güzelim.

0|0
    0|0
    • orası öyle tabi ama adam hem sevgilisiyle yasıyor hemde baska kadınlarla bu yaptıpı sey sevgılısı aldatmak değilde ne..

• cınsellıge cok duskun bır cocuktur

• bütün erkekler cinselliğe çok düşkündür önemli olan kendini zaptedebilmek

• seven bır erkek asla aldatmaz bence

0|0
    0|0
  • bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle bir dünya yok. bunu söyleyen, sadık olmayı beceremeyip bunu da kabul edemediğinden kılıf uydurmaya çalışan kişidir.

0|0
    0|0
    • ona aynısı dedım :) yok ole bırsey dıyor.. guluyo..

• yok öyle bışey yaaa. onlar sağlam ayak değil. sende kıza anlat . boş yere vakıt harcamasın onunla

0|0
    0|0
Yükleniyor...