Nasıl ders çalışırsınız??

Nasıl ders çalışırsınız? Hızlı ve odaklanarak mı, yavaş mı, sonra mekan neredir yatak mı masa mı yer mi? İyi anlarmısınız çalışırken?

Ya ben kafayı yiyecem bende odaklanma sorunumu vardır nedir kitabı bir açayim bütün günüm altı üstü 1 saatte bitebilecek bir üniteyi çalışmakla geçiyor 6 saatte 8 saatte bitiyor bir ders ve günün sonunda bir bakmışım doğru düzgün aklımda birşey kalmamış.. Ne sosyalleşmeye ne işlerime güçlerime hiç bir vakit kalmamış.. Nasıl odaklanarak hızlı ve anlayarak çalışabilirim, bunun yöntemi var mı yardım edin? Eğer böyle bir sorunum olmasaydı zaten ŞİMDİ ÜNİVERSİTEYİ AÇIKTAN DEĞİL ADAM GİBİ BİR BÖLÜME GİDEREK OKUYORDUM ZATEN OOOF OF. Benim kafa başka şeylere çalışıyor

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• dershanede, ya da okulda boş bir sınıf bul çalış.kütüphane olur mesela. kafanı dağıtma, başka yerlere verme.sözel derslere hikaye okur gibi çalış,önemli yerlerin altlarını mutlaka çiz ve ilk testlerini çözerken konu anlatımlı kitaptan araştır cevapları, aklında daha kolay kalır ve hangi kısımların önemli olduğunu daha iyi anlarsın. sayısal ve sözel derslere önce konu anlatımlıdan çalış, sonra testlerini çöz.sayısal derslerde özellikle çözümlü sorulardan oluşan testler çöz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sabah erken saatte sesiz bir ortam çalişmak için ideal ve ders çalişirken sadece çaliştiğin dersi düşün:) genelde başka şeyler düşününce hayal vs çaliştiğini anlamiyor insan. Eğer okuduğunu anlamiyorsan 1-2 saat uyu dinlen sonra çaliş

1|0
    0|0
  • bence sen okumamalısın dadlım sen palavere bırah bırah bırah kendini numaradan yere vurma yatakta çalış haydin bu kadar yeter iyi geceler sana moşi moşi

0|0
    0|0
    • tatlişkom deme böyle eğer okumazsam 15aylık eşşek gibi askerlik yaparım canikom

• s.ktir senden bir bok gene olmaz

• iyi senle gece gündüz seks yapçam o zaman bundan daha iyi anı yaşamak mı olurmuş

• her şey sende bitiyor. biz ne desek diyelim bir etkisi olmaz ki. eğer 1 saat içinde bu üniteyi bitireceğim dersen, bitirirsin. oyalanmak yok. plan program yap. eğer programına uymazsan, ertesi gün telafi dersleri koy kendine. vs..

0|0
    0|0
    • tatlım ama her seferinde diyorumki bu ünite 1 saatte bitecek sonra bir bakmışım 1 saatte 3 satır zor okumuşum :(

• o zaman kasma. bir sorun var ama anlam veremedim valla. :/ istersen olur bu kadar basit benim için. :D

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...