Gelecekten 1 günü görme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz ?

Gelecekten 1 günü görme hakkınız olsa

hangi günü görmek isterdiniz ?

• Ölüm
    25% (16)32% (17)28% (33)Oy Ver
  • Evlilik
    57% (36)47% (25)53% (61)Oy Ver
  • Kıyamet
    10% (6)15% (8)12% (14)Oy Ver
  • Emeklilik
    0% (0)4% (2)2% (2)Oy Ver
  • Mezuniyet
    8% (5)2% (1)5% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
38|35

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 37

• Hiçbirini işaretlemedim. Her şey zamanında güzel.. :)

Benimde merak ettiklerim var elbette ama öyle bir hakkım olsa herhalde kullanmazdım...:)

0|2
    0|0
  • Nasil ölecegimi görmek isterim

0|2
    0|0
  • Ölüm, ona göre toplarım kendimi azıcık :)

1|2
    0|0
  • Mezun oldum onu gördüm...

Kıyamet diyemem ölürsem o bizzat benim kıyametim olur...

Emekliliğimi görüp ne yapacağım? Gerçi nasıl bir yaşlı olacağımı merak etmiyor değilim...

Evlilik... Bakın bu ilginç olabilir...

0|1
    0|0
  • anne olduğum günü

1|2
    0|0
  • evliliğimi

0|1
    0|0
  • Kiminle evleneceğim merak ediyorum ya evlenmeyeceğim ya da cenazem nasıl olacak kimler olacak ne diyecekler arkamdan acaba doğumda nasıldım doktor çekip çıkarırken ne dedi hakkımda :))) emeklilik de var tabi ama onu tahmin edebiliyorum kıyamet gününü hiç sorma korkuyorum hacı... :))

0|1
    0|0
  • öyle birşey olmayacağına göre olmayacak birşey için boşuna düşünmeye boşuna vakit harcamaya gerek yok

0|1
    1|0
  • Kiyameti gorup ogunun dehsetinden korkmak.isterdim

0|1
    0|0
  • Ölümde evlilikte emeklilikte mezuniyette öyle ya da böyle yaşanacak.. Kıyameti göremicem belkide, kıyameti görmek isterim :)

0|1
    0|0
  • Esım olacak kısıyı merak edıorum

0|1
    0|0
  • Mezun olup işe başladiğim günü görmek isterdim

1|1
    0|0
  • Evlilik tabi ki :D

0|1
    0|0
  • düğün günümü :D

0|1
    0|0
  • mezun olduğum gün

0|1
    0|0
  • Yıl 3012..

Düşünsenize mezuniyet görülmüş, evlilik yapılmış, çocuk olmuş, ölüm gününe gerek kalmamış zaten ölümsüz olmasam 3012'ye gelemem :D simdi kalan tek şey 12.12.12de tekrar evlenmek sonra kıyameti de görürüz gelmişken sıkıntı yok :D

0|1
    0|0
  • Evlilik

0|1
    0|0
  • evli mutlu cocuklu

0|1
    0|0
  • ölüm anını görmek isterdim. çok merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Ölümü merak ediyorum. Nasıl öleceğim nerede. Evlilik o kadar önemli değil

0|1
    0|0
  • Sanırım en mutsuz günümü görmek isterdim,kimlerin ne olduğunu görmek için.Çok klasik dersen düğün diyeceğim de aradığım kişiyi bulamadığımdan evde kalacağım :))

0|1
    0|0
  • ölüm günümü

0|1
    0|0
  • Mutlu bir anı görmeyi tercih ederim. B şıkkını seçtim.

0|1
    0|0
  • en mutlu olacağım günü görmek isterdim

0|1
    0|1
  • eski sevgilimin dügün gününe gitmek isterdim ben mazoşistim !

0|1
    1|0
  • Evlilik, merak ediyorum benimle kimin evleneceğini.

0|1
    0|0
  • evlendiğim günü görmek istiyorum bakalım kimmiş eşim çok merak ettiğim bir konu bu :)

0|1
    0|0
  • Mezuniyeti gördük de ne oldu kii :D Emekliliğimii de görmek isterim aslında ama B :))

0|1
    0|0
  • :)

Hicbiri..gelecegi gormek istemezdim ya..

0|2
    0|0
  • kocamı çok merak ediyorum onunla evleneceğim günü :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 35

• gelecek bilinmez olduğu için güzel değil mi !

düşünsenize bazı şeyleri merak ederiz o merak değimi bizi hayata ağlayan bize heyecan duygusu yaşatan.

Kiminle evleneceğimizi merak ederiz hep değil mi? ama sizinle evlenmek isteyen birini rahatlıkla geri çevirebilirsiniz. Mailiniz Var Tom Hanks filmi tam bunu anlatır.

Mezun olmak için çabalarız okulu bitirince okulu özleriz. zaten mezun olma isteğidir bizi heyecanlandıran.

0|1
    0|0
  • g) cumartesiyi seçerdim ya da pazarı iddaa bülteninin en geniş olduğu günü tüm sonuçları çıkarıp 2 şer tl lik 15 20 kupon oynardım çnkü tek kupona en fazla 500 000 ikramiye veriliyo ve böylece ne evlilik ne mezuniyet ölüm hariç o kadar parayla bütün hayatımı benim istediğim gibi yaşardım yani filmi ben çekerdim :D

0|1
    0|0
  • eşimi görmek isterdim

0|1
    0|0
  • herkes evliliğimi falan demiş ama burda ölümden daha önemli bişey yok belki 1 hafta sonra ölüceksin dimi ben ölüm günümü bilmek isterdim ona göre yaşardım

0|1
    0|0
  • Aşkla ve sevgiyle dolu,bir evlilik...

0|1
    0|0
  • Ben kıyamet yanıtını verdim ama aslında bizim galaksimizle yani Samanyolu Galaksisiyle Andromeda Galaksisinin çarpışmasını görmek isterdim ben.. :)

0|1
    0|0
  • Evliliği görmek istiyorsunuz da ya evlenmeden öldüyseniz? Cevap büyük ihtimalle şöyle gelecek ''üzgünüz evlenmeden önce vefat etmişsiniz'' o zaman da ben ne ara öldüm diye düşünür durursunuz

0|1
    0|0
  • süper loto devrediyoır sekız haftadır :D cekılıs gununu severdım gerı döner yazar numararlı :D keyfıme bakardım :D

0|1
    0|0

• Emeklilik

0|1
    0|0
  • mezuniyet ile evliliği gördük. emekliliği görsem ne olacak. önemli olan ondan sonrası. ölüm zaten gelecek nasıl gelecekse. bir tek kıyamet kaldı.

0|1
    0|0
  • kıyamet günü

0|1
    0|0
  • ölüm günümü görmek değilde bilmek isterdim ki ona göre yaşardım :)

0|1
    0|0
  • evlilik günümü görüp kiminle evleneceğimi bilmek isterdim yaş 28 oldu hala bekarım :)

0|1
    0|0
  • B...ülen yaş 35,tip desen 25,anlamadım gitti yaaa hala bekarız...ülen ya evlenemezsem?amk gitti hakkımız:DDDD

0|1
    0|0
  • Ölümümü diycem ders çıkarıp kendimi net görebilmek için,ama insan ne zaman öleceğini bilse sağlam bir ruh hali olamaz görmemek daha iyi

0|1
    0|0
  • 40 yaşımda falan nerde ne pozisyonda olduğumu

0|1
    0|1
  • herkes evlilik der bence aslında ölüm de çok merak edilir ama bilsek o gün yaklaşınca çok kötü oluruz

0|1
    0|0
  • Türkiye' 100.yılı yani 2023. rte 2023 deyip duruyor çok merak ediyorum doğrusu :)

0|2
    0|0
  • evlilik :)

0|1
    0|0
  • Kıyamet

0|1
    0|0
  • O kadar ileriyi görmeme gerek yok bir sonraki günün maçlarını görsem yeter iddaa da parayı götürürüm

0|1
    0|0
  • öleceğim günü...

0|1
    0|0
  • Geçmiş olmaz mı ..

1|1
    0|0
  • ölüm nasıl ölürsen öyle dirilirsin

0|2
    0|0
  • öldüğüm anı görmek isterdim

0|1
    0|0
  • Emekli olucağım günü

0|1
    0|0
  • ölüm günü nasıl ölcem acaba

0|1
    0|0
    • sonra kafana takılır dert olur ölene kadar hayatın zehir olur s. et gel evlendirelim seni onu gör :D

• zaten direk evlenelim diyince oluyordu ama o günüde merak ediyorum :D kimle evlenirim ya da evlenkmiyim :D ama ilk deediğimi dahada merak ediyorum :D

• tabiki ölümüm olurdu ..allah hayırlı ölüm nasip etsin :/ kıyametse asla..

0|1
    0|0
  • Yarını görmek isterdim..

0|1
    0|0
  • Kıyamet günü tabiki.Aklı başında her insanda bunu seçer diye düşünüyorum.Tabi göreceli...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...