Hoşlandığım çocukla tanışmak için arkadaşımla plan yapmıştık

Bugün tanımadığım ve hoşlandığım çocukla tanışmak için arkadaşımla plan yapmıştık o bakarmışın diyecek ve bende tanışmak isteyecektim arkadaşım bir bakarmısınız dedi hoşlandığım kişide gülümseyerek tebessüm ederek bize döndü ve durdu sıra bana gelmişti ben bişey diyemedim hatta arkadaşıma o heycanlaa şakasına vurdum ben ne diyecem ne yalan soluyon diye onlarlda gülerek gitti sizce bundan sonra ne olacak tahminleriniz nelerdir ve anlamışmıdır yarın arkadaşım tanışmak istediğimizi söylüycek onunda arkadaşı var oda ondan hoşlanıyor çünkü cevaplarınızı ve tahminlerinizi bekliyorum Lütfen adam akilli yorum atın bazılarıı hiç düzgün yorum atmıyor lütfen dzgün yorumlar atın ..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bu siteyi ne kadar ergenler basti yaw gec oldu hadi abisi git yat yarin okul var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Söyle, rahatla... :)

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz mı acaip hoşlarına gitmiştir. ama olur olmaz o başka bir konu. deneyip göreceksiniz..

0|0
    0|0
    • hmmm gercekten hoşlarına mı gitmiştir :DDDDD

• herkesin gider. senle de bir ilgilense beğenmesen bile egon bundan keyif alır.. ki erkekler bu tarz durumla daha az karşılaştıkları için çok daha mutlu olurlar

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...