Zayıf bir kişinin kas yapması için haftada kaç gün ve kaç ay çalışması gerekir

evet soru başlıkta tecrübeliler cevaplarsa sevinirim :)

Güncellemeler:
1.75 cm

60 kg boy ile kilom bu

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• kaç kilosun ve boyunu yazarsan daha iyi yardımcı olabilirim zayıf olman sadece protein tozuna daha erken başlamanı gerektirir

0|0
    0|0
  • Önce kilo alması gerekir

0|0
    0|0
  • zayıflar kas yapamaz kilo alması gerek

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer zayıfsa haftada iki gün gitmesi lazım başlarda. Ve beslenmesine dikkat etmesi gerekiyor. Ağırlığa girmek için yeterli kiloya ulaştığında haftada üç gün gitmesi lazım. Protein tozu ve aminoasit kullanacaksa eğer, kullanmaya başladıktan sonra haftada dört gün gidebilir. Üç gün mutlaka dinlenmesi gerekiyor ki kaslar dinlendikçe gelişir.

Hocayla konuşursun zaten, o sana bir program yazar.

0|0
    0|0
  • çok zor o iş zayıf birinin kas yapması önce kilo al

0|0
    0|1
    • sabah 6.30da evden çıkıyorum 16.30 da evdeyim.kalan süreyi de evde geçiriyorum.öğrenciyim bu tempoda nasıl kilo alınır?sağlıksız kilo almak da istemiyorum

• orasının ben bilemem.

• Proteine abanıp başlarda ağırlıklı olarak karın çalışırsan çok kısa sürede sonuç alabilirsin. Türk göbeğin yoksa karın kasların kısa sürede belirginleşir. Sonra üst taraflara ağırlık verip vücudu dengelersin. Yaptığın sporu beslenmen ile desteklemen şart ama. Bol bol protein ve vücudunun ihtiyacı olduğu miktarda su.

0|0
    0|0
  • yaş 19 boy 1,77 kjilo 67 zayıfım ama 3 ay da istediğim kasları yapabildim. şimdi amaç ilerletmekte..

0|0
    0|0
  • haftada 4-5 gün kilona göre 7-8 ayda istediğin kıvam

0|0
    0|0
  • haftada 7 gün

0|0
    0|0
  • boy kılo bırde resım varsa lınk atar mısın ?

0|0
    0|0
    • profil fotomdaki sigarayı çeken kişiyim :) :D yeterli olur mu acaba :D

1.75 cm 60 kg kemik yığınıyım

• haftada 4 gun artı o sıgarayı bırakmassan kılo alamassın kolay kolay 6 ay sureklı devam ılk aydan sonra protein tozu kullanırsan faydasını gorursun.3 aydan sonrada amıno asıtte basla 6 ayda kaslanırsın ama 1 yılda guzel bır vucut yaparsın :)

• yok hocam o resimdeki kişi değilim.sigara filan da kullanmıyorum.cevabınız için teşekkür ederim

• Haftada 3 gün, 3 ayda yaparsın beslenmene dikkat edersen.

0|0
    0|0
    • Önce kilo al diyenleri dinleme. Ama bu düzeni bozduğun an tekrar vermeye başlayacaksın onu da unutma.

• bu düzen bana bu yaz yeterli olsun yeter

• karışık bir cümle olmuş kusura bakmayın.yaza kadar kas yapayım.kaslar yaz aylarında şişerse yeterli olur.sonrası da allah kerim

Yükleniyor...